Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajutek

Makijaż sylwestrowy

Polecane posty

Gość Kajutek

Cześć, Dziewczyny jutro sylwester, wybieram się na bal, ale średnio umiem robić ładny makijaż. Naoglądałam się filmików na youtube, ale jakoś mi nie wychodzi tak ładnie, zatem postanowiłam poprosić Was o pomoc. Zdjęcia makijażu oka: http://www.fotoszok.pl/show.php/1378385_zdja-cie0005.jpg.html http://www.fotoszok.pl/show.php/1378385_zdja-cie0005.jpg.html oczywiście nie zwracajcie uwagi na nie do końca wyregulowane brwi, brak tuszu na rzęsach i osypany naokoło brokat :) chodzi mi o to, że mam problem z cieniowaniem oka, gdzie powinnam dać więcej/mniej czarnego cienia, a może załamanie i ten taki uniesiony kącik robić wyżej/niżej? Będę wdzięczna za wszystkie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djutja;kamai
bardzo ładny kolor i ładnie położony cień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
fuj ale badziewie skad masz ten brokat zdjety z bombki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutek
Dzięki za rady :) Mi się makijaż z brokatem podoba, rzecz gustu a o tych nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutek
Ten filmik też widziałam, makijaż jest bardzo ładny, niestety mi taki nie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonowe pudelka na jajka
Bardzo ladny ten makijaz. Podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie do konca prawda
musisz pocwiczyc :P twoj ci zle nie wyszedl ale mozna go troszke "podrasowac" jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie sama zrobię makijaż sylwestrowy. Poczytałam trochę o nim na kursmakijazu .pl I myślę, że dam radę. Jeszcze poszukam jakiś filmików się umaluję :P A co tam :) Do odważnych świat należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro ide do Black Pearl w Krakowie. Bede upinala wlosy i zaplace 50% taniej za makijaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×