Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maksymalna kieszonka plynu owodniowego, ile mialyscie?

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos zna jakiekolwiek normy? Mi wyszlo 6.5 cm, czy grozi mi wielowodzie? Jakie mialyscie wyniki? Jestem w 22 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nigdy mi tego nie mierzyl a jak mierzyl to mnie o.tym nie informowal,a jak nawet mialam wynik to nie dociekalam to lekarz prowadzi ciaze a nie panie z kafeterii, jak nic nie mowil to nie wnikalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam DVP 16 cm ale to już był 36 tc, no i ja miałam masywne wielowodzie. W połówkowym mam tylko wpisane, że ilość płynu prawidłowa, ale bez liczb. Trzeba rozróżnić dwa wskaźniki : DVP i AFI, bo normy dla obu są zupełnie inne. Tu masz temat, w którym się wypowiadałam jako "wielowódka": http://f.kafeteria.pl/temat/wielowodzie-p_5867745 Btw, mój syn za 3 dni skończy rok i rozwija się rewelacyjnie, nawet szybciej niż rówieśnicy ;) Także wielowodzie, nawet jeżeli wystąpi, to nie musi nic oznaczać (zwykle wszystko jest ok z dzieciaczkiem). Niestety w internecie nie ma zbyt wielu informacji na ten temat, ale naprawdę na tym etapie nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O AFI nic nie mam , mam tylkk wymiar tej jednej (z 4) maksymalnej kieszonki. Gdzies wyczytalam, ze norma jest do 8, nic nie mge znalezc na ten temat. Bodajze od 2. W pierwszej ciazy na tym etapie mialam liczone afi i wyszlo 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×