Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mala ilosc plytek krwi (60)

Polecane posty

Gość gość

Moj tata ma wirusowe zapalenie watroby typu C I po ostatnich badaniach jego ilosc plytek krwi to 60, jest to bardzo malo I przez to nie mozna podjac leczenia :(. Bardzo prosze o wypowiedzi osoby, ktore mialy stycznosc z ta przypadloscia I byc moze maja dla nas jakies rady. Przepraszam za brak polskich znakow, ale nie mam ich na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nikt nie pomoze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niestety skutek choroby, więc pytanie do lekarza prowadzącego a nie tu na forum na takie pytanie może odpowiedzieć wam jedynie hematolog małopłytkowość może mieć wpływ na obniżoną krzepliwość krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze to pytanie do lekarza, ale lekarz nic nam nie mowi, sami musimy szukac. Pani dr powiedziala tylko, ze dopoki ilosc plytek sie nie zwiekszy to tato nie moze miec dalszej terapi :(. Moze ktos wie jakie dodatkowe badania zrobic? Tata zrobil badanie na ilosc witaminy B12, bo to podobno ma znaczenie ale o tym sie dowiedzielismy od znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę zakisic buraczki czerwone tak jak kisi się ogorki i pić 2×dziennie po 1 szklane skutkuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje, tata pije sok z takich burakow od jakiegos miesiaca, mam nadzieje, ze to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest na chodzie niech idzie na msze z modlitwą o uzdrowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach ta ludzka ignorancja, buraki sa na anemię a nie małopłytkowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×