Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mała zemsta na rozkochaniu? list do jej rodziców

Polecane posty

Gość gość

Otóż poznałem pewną, możne niepozorną dziewczynę, od razu mi zawirowało w głowie, mocno się zaangażowałem w relację i wydawać się mogło, że ona też... tyle mówiła o dobroci, o miłości, że tego potrzebuje, kiedy już dopięła swojego i widziała, że się zakochałem odcięła się, z pozoru to niewinna dziewczyna, z bardzo dobrego domu z zasadami, więc teraz zemścić się za to. jeszcze mi mówiła "że to co się oswoi ze sobą to trzeba brać za to odpowiedzialność" tak jakbym był głupi a sama to zrobiła... zapraszała mnie do siebie do domu na seks, planuję wysłać do jej rodziców list z tym, że spotykałem się u nich w domu bo mnie zapraszała a jej rodzice są ponoć zdania, że jak seks to dopiero po ślubie, że w trosce o nią się boje, itd. nawinąć makaron w tym liście ale prawdę. że zadaje się ze środowiskiem homo, że zeszła na złą drogę, ma 23 lata i jest jakby zagubiona w życiu, że wiem dużo o niej i jej rodzinie, zraniła mnie i to mocno swoimi czynami. mam 25 lat i wydaje mi się, że mała zemsta się należy, prawda? za rozkochanie kogoś i zostawienie bez słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ją było stać na ranienie Ciebie, więc i Ciebie powinno stać na małą zemstę, oko za oko ząb za ząb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasada oko za oko oślepi cały świat.. ja bym olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę ...Po co Ci to ? Mówią ,ze zemsta jest słodka ale pomyśl jak będziesz czuł się podle jak to zrobisz ...Nie Ty pierwszy nie ostatni -czas leczy rany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiła ,ze Cie zostawiła . Mały , małostkowy człowieczku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie w łeb puknij i to mocno chlop 25 lat i takie bzdury widocznie nie pasowales jej i nie ma obowiazku bydz z toba a moze poznala kogos innego ma dopiero 23 lata i jest mloda a ty wez kolo i jebnij sie w czolo zdrowo bo twoja głupia prymitywna zemsta moze tylko tobie samemu zaszkodzic uzyj mozgu gosciu bo łeb masz nie od parady nie?? to ze był seks i wydaje ci sie ze zakochala sie w tobie to o nicczym nie swiadczy od kiedy to seks i mile spotkania maja bydz gwarantem milosci az po grob?/? dobrze zrobiła ze cie olała juz teraz bo gdyby cos z tego wyszło to to mialaby z toba ciezkie zycie jestes tak prymitywny i ograniczony ze az strach sie bac.... kazdy normalny facet dałby sobie spokoj a ale jak widac jestes bardzo ograniczony umyslowo i masz zadatki na zazdrosnego psychopate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jestes żalosny. Ty naprawde masz 25 lat? Ten twoj pomysl to jak 15latka. Co to za zemsta? Zastanow sie, puknij w czolo. Najwieksza zemsta bedzie olanie jej, zajecie sie swoim zyciem, a nie pisaniem listow(ktory jej rodzice moga wziac za pogrozki, maniactwo, klamstwa, oszczerstwa , zaklocanie spokoj albo wypociny zakochanego psychola i nie uwerza tobie,a jej a z listem pojda na policje i tyle ci z tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej dostaniesz po ryju od jej ojca za to, że ją ****ałes pod ich nosem i sprowadziłeś na złą drogę :D A poza tym co to w ogole za tekst "zeszła na złą drogę"..... ona ma 23 lata, jest dorosła, myslisz,ze rodzice mają ją za świętą dziewicę?:D Weź się zastanów. MAsz problemy ze sobą i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zemsta ok,ale nie tak prymitywna. To Ty wyjdziesz na kretyna a nie ona-mogę się założyc. Jeszcze może ci załozyc sprawe o oczernianie, bo jezeli jest dziewicą bedzie mogla isc do gina, zreszta tak czy siak bedziesz musial wszystko udowodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty kochaś coś ci dolega chyba, dziewczyna chciała się bzykać a ty uciekłeś, to teraz masz, oj głupi ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie jest dorosła, zapraszała mnie do swojego domu na seks spotkania ona zapraszała a nie ja. ona w środku jest mocno niedojrzała, kiedyś była nieśmiałą dziewczyną, nie potrafi zadawać się z heteroseksualnymi ludźmi, bo jest zagubiona, potrafi tylko z gejami się zadawać, rośnie po prostu na dziecko zagubione w życiu, potrafiła płakać np. z powodu tego, że jej przyjaciel nie ma dla niej czasu(gej) nie jest to typowa kobieta!! a to nie ja ją na złą drogą sprowadzam tylko Ci homoseksualiści, którzy zapraszają ją do gej klubów i nakłaniają do lesbijstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest dziewicą, ludzie CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!! ona mnie zapraszała na seks spotkania do siebie do domu, a nie ja ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko, że jak ja opiszę jak wygląda jej dom wewnątrz a jej rodzice wiedzą, że mnie tam nie było, to raczej chyba dosadny argument na to, że ona mnie zapraszała...co nie, myslicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roześmiałabym się gdybym zobaczyła taki list - jestem matką - od jakiegoś zdesperowanego prawiczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krętym jesteś....taki stary,a taki głupi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd tacy psychole się biorą na tym świecie? To jakaś abstrakcja jest. Provo jak nic. Nawet biorąc pod uwagę, że to provo, to co autor/autorka ma w głowie? Nawet nie sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×