Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_be

Małe biusty małych kobiet...

Polecane posty

Gość Asia_be

Jestem niską i drobną osobą, a mój biuścik jest malutki :). Mam pytanie, bo zaczynam myśleć, że tylko ja mam ten problem. Otóż pod biustem mam 63cm i z tego powodu badzo trudno kupić mi odpowiedni biustonosz :(. Nie mam tyle kasy, zeby zapłacić 200zł za jeden stanik. Czy jest na tym forum kobieta, która ma pod biustem 60-65cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ty jesteś szczuplutka - takich Polek jest bardzo dużo, tylko sklepy i producenci uparcie nie chcą tego zauważyć :( Zerknij tu - wątek noszących sześćdziesiątki: http://tiny.pl/5sr8 Tam dziewczyny wrzucają linki do okazji na Allegro czy w sklepach netowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak miałam małe cycki to kupowalam sobie normalny cyckonosz na bazarku z wkładkami ;) razem za jakieś............. 10 zl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jestes czy nie umiesz
czytać - tu chodzi o obwod pod biustem a nie male cycki!!!! jeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci powiedzial ze ona
A potrzebuje?:? ja np nosze 65C i tez nie moge znalezc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz napisala: "Jestem niską i drobną osobą, a mój biuścik jest malutki" malutki to dla mnie A lub AA, na pewno nie C :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny, ale my tu mówimy o dobrze dobranych biustonoszach, a nie stereotypowych wyobrażeniach. Zobacz to: http://tiny.pl/5kd8 ...i odejmij wzrokowo 3 miseczki (7,5 cm w obwodzie w biuście) , będziesz miała 60C. Ogromne, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci powiedzial ze ona
ja mam malutki biuscik przy tym 65C:P mam 82 w biuscie:P:P:P wiec ona wcale A nie musi szukac chociaz ma biust maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok. trafilam na inny topic gdzie best_bra wyjasniala jak to jest z tymi miseczkami :) wiele kobiet chyba nie ma o tym pojecia. szkoda, ze w wiekszosci sklepach jest standardowa rozmiarowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Roche
Bo kobiety w sklepach nie sa nawet przeszkolone i nie wiedza, ze jak tos prosi o 60 -65 to wcale nie musi miec A...Tragedia...I za to lubię np. Anglię bo tam kupisz to co potrzebujesz i nikt na ciebie nie patrzy jak na dziecko z malym bisutem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci powiedzial ze ona
dzisiaj caly wroclaw zeszlam i probowalam sobie stanik kupic:O w prawie kazdym sklepie ekspedientki przekonywaly mnie ze C bedzie na pewno za duze i ze powinnam sobie kupci 70B:O a w triumphie w galerii dominikanskiej stwierdzili ze ta firma w ogole nie produkuje obwodu 65:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci powiedzial ze ona
bylam wielokrotnie ale 70 jest jednak troche za szerokie a 65 jest tylko z miseczka A niestety (a przynajmniej innych nie widzialam) to samo jest w c&a (i sa tylko bawelniane staniki w serduszka itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Roche
Kurde bo oni mysla, ze to dla dziewczynek.MASAKRA W BIALY DZIEN...CO Z TA POLSKA!!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StoktoOotka
JESTEM ZAżENOWANA! kobiety w sklepach śmieją sie ze mnie kiedy proszę o miseczkę C! pod biustem mam 68 a w biuście 82cm. Patrzą na mnie i wciskają mi 75B !! nigdzie nie ma stanika na mnie.. nigdzie! nie wydam na 1 biustonosz 200zl. co najwyżej 80zł! i to też dla mnie dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci powiedzial ze ona
->StoktoOotka-ja za rada jednej z dzieczyn z kafeterii chyba zancze kupowac 70B i zanosic do krawcowej zeby mi skrocila obwod;) to chyba jedyna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StoktoOotka
hmmm.. ja nosze 70C, jak brałam hormony był to dla mnie za mały aż stanik (tj.miski) teraz jak je odstawiłam to mi trochę zmalały ale jak ubieram 70b to piersi sie w nim nie mieszczą! z dołu, góry i boków wychodzą piersi. zamówiłam na allegro 65D myślę ze będzie w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest podobny temat, odpowiedziałam: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3566582 StoktoOotka, to Ty się powinnaś śmiać z kobiet w sklepach - to one są niedouczone, a może nawet złośliwie wciskają Ci cokolwiek, byle sprzedać. I jesteś pewna, że masz 82 w biuście (mierzone nie ściskając się, pilnując by miarka była równoległa do podłogi)? Bo gdyby tak było, to miska w 70B nie powinna być za mała - ona jest na 84-86 cm w biuście. Jeśli zmierzyłaś się dobrze, to z 65C zerknij tu: http://tiny.pl/1hlz (niecałe 70 zł z przesyłką) http://tiny.pl/1h4h (ok. 92 zł z przesyłką) A gdybyś zdecydowała się spróbować 60DD: http://tiny.pl/1h4x http://tiny.pl/1h4m Ogólnie polecam buszowanie po ebayu i polowanie na marki M&S, Freya, Gossard, Fantaisie, Panache etc. W wyszukiwarkę wpisujemy angielską nazwę obwodu (60=28, 65=30). W Polsce na małe obwody długo jeszcze będzie posucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do ciebie pytanie best_bra
jesli mam 81 cm w biuscie i 68-69 pod biustem to jaki mam rozmiar stanika?(wiem ze malutaki:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj 65B (angielskie 30B), a w modelach bardziej rozciągliwych czy jeśli masz troszkę sadełka na żebrach 60D (28D) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do ciebie pytanie best_bra
dzieki:) sadelka raczej nie mam no coz teraz trzeba bedzie znalezc odpowiedni stanik co latwe pewnie nie bedzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StoktoOotka
70B jest na pewno za małe! zamówiłam na allegro 65D i jest w sam raz.. idealne, szkoda tylko ze nie jest to push up:) wtedy miałabym cudowny biust w nim.. w każdej bluzce byłoby seksownie. Niestety ciężko jest kupic taki rozmiar a co dopiero fason taki jaki sie chce.. kupiłam ten http://allegro.pl/item239637441_gossard_rozm_65d_nowy_dla_ceniacych_elegancje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowina
czytałam wasze wypowiedzi. Ja mam 72 cm pod biustem a w biuscie 81cm. Do tej pory nosiłam 75 A ale stanik zerguły na mnie wisi. Próbowłam 70 A ale miski były tak małe że mi biut gurą wychodził a 70 B znowu za duże. Prosze pomużcie i powiedzcie jaki moge miec rozmiar bo już nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowina, jak pani powyżej: 65B. Jeśli naprawdę miski w 70A są za małe - co mnie dziwi, patrz poniżej - (sprawdź jeszcze wg wskazówek na tej stronie: http://tiny.pl/5dwp ) to próbuj i 65C (najlepiej jakbyś mogła zamówić gdzieś oba rozmiary i porównać). 70A jest na 82-84 cm w biuście, więc raczej luzy powinnaś mieć. A 75A jest na 87-89 cm w biuście, to już w ogóle powinien na Tobie powiewać (pamiętaj, że nie ma jednej miski A - one rosną wraz z obwodem; i miseczka w 75A jest takiej samej objętości jak ta w 70C/D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narina
Czy ktoś zna sklepy w Krakowie z tymi trudno dostępnymi rozmiarami? Wolałabym poprzymierzać a nie zamawiać w ciemno przez internet, a potem się zawieść. Chodzi mi o 65B/C czy nawet 60tke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69 / 81
Pod biustem w ścisku mam 69 a w biuście luzem 81. Mam problem z dobraniem stanika, czuje że te co mam nie są odpowiednie. Może mi ktoś pomóc? Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocku jest sklep
milla na ruskiej-tam maja szeroka rozmiarkowke, ale ceny raczej wysokie i oprocz tego internetowy sklep www.onlyher.pl mozna sie umowic mailowo z wlascicielka na mierzenie, a ceny zaczynaja sie wlasnie od 80zl wiec mozna cos dla siebie znalezc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvdkjdbv
Dziewczyny, staniki z obwodem 65 można dostać w sieci Esotiq, ceny są znośne (w granicach 50 -70 zł można coś wybrać, a i za jakieś 30 można dostać po przecenie), właśnie na niewielkie biusty będą idealne, bo mają miski od A do D, w które mój "gigant" się nie mieści (oni chyba ogólnie dosć małe miski robią, więc możliwe ze potrzebne wam beda wieksze niz normalnie. Ostatnio znalazłam nawet 65 E jedno, ale też miski małe na mnie a teoretycznie polskie 65 E ew. F powinno na mnie pasować (na zasadzie z braku laku bo właściwie to 60 G). Ale jednak wybór 65 był całkiem spory jak na polskie warunki i byly to tez normalne ładne staniki, nie tlyko mlodziezowe. A i panie nie patrzyly sie na mnie dziwnie jak prosilam o te 65 z wieksza miseczka, tylko mowily normalnie ze to jest a tamtego nie ma. Podobno również Atlantic ma od niedawna w ofercie 65, jeszcze nie sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69 / 81, rozejrzyj się za stanikami w rozmiarze 65B/C (brytyjskimi lub polskim, do miseczki D nie ma wielkich rozbieżności w numeracji). Na pewno w tych okolicach rozmiarowych są staniki na Dopasowanej i Onlyher, w innych sklepach musisz posprawdzać. Zajrzyj też do linków z mojej sygnaturki (Lobby Małobiusciastych, Stanikowa Mapa) - pomogą Ci w zakupach i wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×