Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

malowanie kresek wokół oczu

Polecane posty

witam1 mam problem.chciałabym malować oczy kredka czarną. jaki efekt daje malowanie na górze i dole? jaki tylko na dole? a jaki tylko na górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj dalej
ja maluje zawsze na gorze kreski eyelinerem (bo sa trwalsze;P) i czasem nakladam jeszcze cien czarny a kacik wew oka maluje na bialo:) i rozswietlam czesc powieki tuz pod rzesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Ja sobie nie wyobrazam bym mogla nie malowac oka kredka , eyelinerem...robie to od zawsze:)I inaczej sie sobie nie podobam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj dalej
oczywiscie ze pod brwiami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
Kreksa na gorze otwiera oko i staje sie optycznie wieksze, na dole zmniejsza..ale przy duzych oczkach pieknie to wyglada..Malowanie na dole i gorze to tylko na wieczor, chyba ze masz ciemne włosy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorii
N a gorz epolecam czarny ejeliner..na dole najlepiej pomalowac kredka w kolerze cienia do oczu:-)Tez mam niebieskie oczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyelinerem mi nie wychodzi. tylko konturówka wchodzi w rachube. ja mam ciemne brazowe włosy, niebieskie oczy, i nosze okulary. przy okularach mozna dól ig ore malowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetGie
czarny cien zmniejsza optycznie oczy. czarna konturowka pod okiem powieksza oko a jezeli chodzi o np. konturowke pod okiem i na powiece to daje ci efekt kocich oczu jesli dodatkowo np toroszke wyjedziesz poza powieke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuju
fajny jest efekt uwielbiam kredke polecammmmmmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zainteresować się makijażem permanentnym. Kosmetyczka namaluje Ci idealne kreski, takie jakie będziesz chciała a w dodatku makijaż będzie trwały. Polecam Instytut Urody New Look. Mają bardzo zdolne panie, które robią idealny makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grethen
Dokładnie, zgadzam się z moją przedmówczynią, sama mam makijaż permanentny robiony przez Aleksandrę Górecką i już,że tak powiem mam spokój z kredkami i eyelinerami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabramka
Jeśli chcesz podkreślić oko to warto używać kredki bądź też eyelinera, długo nie byłam przekonana do tego aby w ogóle malować oczy - jedynie tusz to rzęs. Później dopiero zrozumiałam, że źle dobierałam kosmetyki i doprowadzało mnie to do szału jak mi się kreska odbiła albo rozmazała. Później koleżanka poleciła mi Yves Rocher i od tej pory używam kredki ich firmy. Jest na tej stronie http://www.yves-rocher.pl/tag/f/5,kategoria,933,makija%C5%BC,,20,czesc-ciala,139,oczy "Magnetyczne spojrzenie" i będę polecać ją dalej bo na prawdę robi dobrą robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×