Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobietka1371996

Mały biust! Pomocy!

Polecane posty

Witam! Mam nadzieję , że któraś z was mi pomoże. Ja już po prostu załamuje się wielkoscia swoich piersi . Mam 18 lat , 178 cm wzrostu i ważę 78 kg . Mam bardzo mały biust , miseczka A . Od 15 roku zycia tlumaczylam sobie , że pewnie mi jeszcze urosną . Ale caly czas sa takie same :( Są jakieś sposoby na to zeby mi urosły ? Nawet o jeden rozmiar . Jakieś maści , tabletki ?? Oprócz tych operacji plastycznych .. Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37latkaaaaaam
Nie ma ,to genetyczne,przywykniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki Ci nie pomoga, nie ma zadnego sposobu na powiekszenie biustu, niz operacja. te masci, takletki, to bujda. nie jestem w stanie Ci powiedziec, czy urosna, zapytaj, jak bylo np. u Twojej mamy. bo u mnie bylo podobnie, jak u mamy, najpierw mialam maly biust, a teraz w wieku 20 lat mam sredni, bo miseczke d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham male cycuchy
male cycuszki sa super. moja zona ma male i to bardzo. kocham zone i kocham jej biust, nie chcial by aby miala wieksze. za bardzo sie stresujesz. jest sporo facetow ktorzy kochaja male piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka tłusta jesteś a cycki wciąż małe? Ty to masz pecha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żeby jeszcze ten tłuszcz było widać :) wskaźnik bmi jak najbardziej w normie i masa ciała idealna . Ciałko mam w porządku i dużo ćwiczę . Więc waga chyba trochę wyzsza przez miesnie i kosciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ,ze ćwiczysz bo wiadomo ,że miesnie warzą więcej od tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się z tym pogodzić albo zbierać na operację. Też mam mały biust. Kombinowałam nawet kiedyś z ziołami, masażami ale to głupota, strata czasu, efekty marne i na chwilę. Teraz akceptuję siebie, cycki to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to nie wina kobiety ,ze TLUSZCZ nie odklada im sie w cyckach...PIERSI to : tylko 7 % gruczolu ,a reszta to tluszcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 173 cm i tez nosze A .mi tam pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×