Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juznicniemaznaczenia

Mam 15lat i jestem w ciąży

Polecane posty

Gość juznicniemaznaczenia

Eh dziewczyny mimo że test ciążowy wyszedł negatywnie a robiłam go w dniu spodziewanej miesiączki ktora spóźnia się już 3dni czuje ze jestem w ciąży po pierwsze ten okres a po drugie lekkie klucia jajników . Zabezpieczalismy się ale prezerwatywa zsunela się z członka mojego partnera nie całkowicie . Ehh niewiem co robić teraz jedynym wyjściem dla mnie wydaje się próba samobójcza i zrobię to chyba z chłopakiem który przeżywa to tak samo jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie !!!!!:) ile ma facet lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznicniemaznaczenia
39, zone i dwoje dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemaznaczenia
Mam się cieszyć ? Śmierć to jedyne pocieszenie. 17 za nie długo 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznicniemaznaczenia
Macie rację nwm po co tu wgl pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno no napewno mlodo ja na ciaze :) ale nie boj sie :) dasz sobie rade :) musicie wziasc odpowiedzialnosc za to co zrobiliście :) RAZEM Ejjj kochana glowa do gory, bedzie dobrze, masz w brzuchu troche siebie i jego -wasze dziecko. pamietaj o tym. dbaj o dzidziusia... bedzie dobrze :) mozemy nawet smsy popisac jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemaznaczenia
Już podjęłam decyzję to jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde nie rob tego !! nie warto !! wychowasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi tu śmierdzi prowo :) a jeżeli nie to ciąża nie jest końcem świat :) nawet mloda matka może mieć złote serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Żadne prowo wszystko co mówiłam jest zgodne z prawda. ..to jest naprawdę jedyne wyjście nie ma innego! ! Straszznie się boję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPS; z ciulikiem nie ma zartow wyplukaj sie wsrodku prysznicem ,moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamientaj ze sex przedslubny to jest grzech za to cierpienie miłosc zamienia sie w nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno prosze cie nie rob tego! nie po to Bóg dał ci zycie i ty zyjesz bys odberala zycie sobie i dziecku ...dziecku ktore jest twoja czescia...!!! oddasz jak urodzisz,a le je pokochasz. a rodzice by nie pomogli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja jest duzo sensowniejszym wyjsciem niz samobojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalatw z chlopakiem 300zl i kup ru486 i arthrotec. ale ze strony womenonwaves.org a nie od oszustow i kretaczy. powtorz test i jesli wyjdzie pozytywny to szybko zajrzyj na ta strone. lepsze to niz twoja smierc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuń bękarta i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Jaka aborcja nawet jak bym chciała to przecież nie możliwe . Jest tylko jedno wyjście . Rodzice wywala mnie z domu i powiedzą że oni się tym dzieckiem nie będą zajmować i ze się puszczam. A ja zrobiłam to z chłopakiem bo mu się naprawdę bardzo kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle, że nie ma co się stresować, a jeśli ten ból jajników to z powodu mięsiączki ? im bardziej będziesz się stresować tym bardziej będzie spóźniać Ci się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej naprawde tego nie rob !! dasz rade :) jesli cie wyrzuca w co watpie to napewno dasz rade,chlopak ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do gina sie przebadaj a nie ze strachu w pory srasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le dziewczyna pisze, a wy k***a jaja sobie robicie? 15 lat to powód, żeby drwić z człowieka? Założę się, ze to lewactwo tak gardzi mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci tylko to poradzić: Zabij bachora!!!!!!!!!!!!! Przynajmniej unikniemy przeludnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na 100000 % wiesz ze jestes w ciazy ?czy przypuszczasz na 98 % ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po c/h/u/j nam twój bękart jest tu potrzebny? Usuń, błagam cię usuń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego dokladnie aborcja jest niemozliwa? Jedyne sensowne wyjscie. I nikt tu autorka nie gardzi i nie ma znaczenia czy to prowo czy nie. Jak swiat swiatem wiele osob bywa w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest niemozliwa?! kupujesz sama paczke arthrotecu za 15zl w aptece, bierzesz cala paczke- na women on waves masz dokladna instrukcje jak sie dokonuje aborcji przy arthrotecu. lek ten powoduje silne skurcze macicy powodujace poronienie. aborcja nim dokonana jest skuteczna w okolo 80%. ru486 powoduje obumarcie plodu i z ru+arthrotec aborcja jest skuteczna w 98% ale samym arthrotecem tez da rade ja wykonac. lepsze to niz zmarnowane zycie lub samobojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
A ten arthrotek mogę go kupić z czego to czytałam w aptece tak ? Czy to wywoła poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicjuzniemasensu
Zawsze mój okres był regularny co 28 dni więc wątpię żeby teraz od tak się spoznil. To kłucie jajników mam od tej niedzieli czyli od dnia planowanej miesiączki a dzień przed strasznie bolał mnie brzuch między jajnikami. Mogę powiedzieć ze jestem pewna na 99% ten test w dniu miesiączki negatywny jeszcze mnie zastanawia jutro mam go zamiar powtórzyć. Możecie mi powiedzieć coś więcej na temat tego leku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×