Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 19 lat i jestem silnie owłosiona ,włosy powyżej pępka

Polecane posty

Gość gość

Jak mam się tego pozbyć raz na zawsze .Boję się wyjść na basen,plażę bo nawet jak się ogolę to widać że mam tam zarost ,byłam kiedyś u ginekologa i pytał mnie czy zawsze miałam tak obszerne owłosienie i kiedy to się zaczęło ,u mnie zaczęło przybywać włosków w wieku 14 lat i było ich więcej i więcej ,on odradził mi golenie bo po goleniu włoski są grubsze co czyni owłosienie jeszcze gęstrzym.Mojemu chłopakowi to się podoba ale wstydził się mnie na plaży. Pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laserowe usuwanie owłosieństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz to od hormonów można laserowo usuwać ale to drogo kosztuje słyszałam o pewnym sposobie ale nie wiem czy to jest prawda po goleniu miejsca owłosionego trzeba posmarować ziarnami kawy sparzonymi oczywiście już po wystygnięciu i trzymać godzinę powtórzyć trzeba to kilka razy i ponoć owłosienie jest mniejsze ale nie wiem czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozjaśniaczem do włosów na ciele, plastry z woskiem, krem do depilacji. Widzisz ja też tak mam, chodzę do kosmetyczki na woskowanie tych owłosionych miejsc, a jakby co umiem też sama użyc wosku i już po problemie, a też byłam młoda to się zamartwiałam, że na brzuchu, na plecach, wąsik, pośladki, a teraz wyrywam, trudno trzeba pocierpieć, ale naprawdę czuję się milion razy bardziej komfortowo ;-) nie bój się tylko działaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×