Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 19 lat i nigdy nie miałam chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego tak jest, że każdy facet który się mną interesuje nie jest godny uwagi? Naprawdę nie wymagam nie wiadomo czego ale Ci wszyscy kolesie, którym się podobam to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tyle lat co Ty , ale znam ten ból . Niektórzy albo boją się zagadać albo zagadają , ale mają 30 lat , brak zębów i są uzależnieni od alko. ;/ Chyba tak musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiam głównie na uzależnionych od alkoholu. Pojęcia nie mam, co ich do mnie tak ciągnie ;) Zdarzył się też delikwent, który się malował jak kobieta. To dopiero było zabawne ^^ A poważniej to kiedyś się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mną interesują się głównie amanci na ulicy, którzy prawdopodnie podbijają do każdej która nie ma 100kg nadwagi i 40 lat na karku... Podchodzą, proszą o numer, albo w kawiarniach barmani piszą swój a tak na poważnie to było kilku chłopaków. Jeden w moim wieku z jakimiś kompleksami, wciąż się szczycił że poszedł na medycynę, poza tym miał problem z chorobliwą zazdrością, dałam sobie z nim spokój. Drugi - kompletnie bez ambicji, chciał być robotnikiem jak jego ojciec, nie wiedział jak się zachować w restauracji. Następny miał 25 lat i rzucił studia, bez pracy, mieszkał z matką, generalnie nieudacznik:PPP Chyba do końca życia będę sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się. Ja mam 21 i zrujnowane życie, właśnie przez chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×