Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicjaaaaaa

mam 24 lata i jestem dziewicą

Polecane posty

Gość alicjaaaaaa

Tak jak w temacie, jeśli mam być szczera - zaczyna mi to przeszkadzać. Jak zaproponować facetowi seks a) będąc dziewicą, b) nie wyjść przy tym na zdzirę? Pytanie do Panów - czy słysząc mój wiek i to że jeszcze tego nie robiłam przyszło by Wam do głowy, że strasznie mam na to ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do mnie na maila w podpisie, pogadamy i zobaczymy. Może spotkamy się i jeśli przypadniemy sobie do gustu to wprowadzę Cię w ten świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś na poważnie miała taką ochotę, to nie byłabyś dziewicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutututeń Gustaw
Szacun i respect. A tak szczerze to ty się chwalisz czy użalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co by mi przyszło do głowy to to że uciekłaś z jakiegoś klasztoru zamkniętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu tak Ci to nagle po 24 latach zaczęło przeszkadzać? Może nie proponuj mu tego na pierwszej randce Ciekawe jak proponują seks doświadczone dziewczyny żeby nie wyjść na zdzirę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzwawy
Masz faceta, czy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliciaaaaaa
Nie mam faceta aktualnie, a w przeszlosci brakowało takiego który że tak powiem zabrał by się do rzeczy. Może wynika to z tego, że mój najdłuższy związek trwał 3 miesiące, a koleś chyba się mnie bał. Dodam, że jestem atrakcyjna i nieraz miałam propozycje jednorazowe, ale nie interesuje mnie seks bez choćby minimalnego uczucia sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad jestes , imponuje mi to ze taka jestes wlasnie. Jestem wolny , mysle o powaznym zwiazku i bardzo chetnie cie poznam. Napisz odezwij sie, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×