Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 24 lata i staram sie o drugie dziecko

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego teraz? Bo urodzilam majac 18 lat prawie (2mc). I zawsze z teraz juz mężem chcieliśmy aby nasza córka miala rodzeństwo i sami z siebie chcieliśmy drugie dziecko. Spotkalam sie z roznymi opiniami a najlepszą jak teściowa i mówi ze sobie nie dam rady z drugim ze jestem młoda i mogę sie bawic. Kiedy mnie to nie kręci. Do tej pory pracuje , gotuję itp. Od czasu do czasu spotkamy sie ze znajomymi. Jak nie teraz to kiedy czas będzie? Jak pierwszebędzie mialo 15 lat prawie odchowane i znowu pampki? Nie wspominając o roznicy wieku. Moze ja martwi to ze skończy sie jej kupowanie różnych rzeczy i pomaganie! Bo swoje to daje na kosmetyki a pozniej dzieci poratujcie bo nie mam co jesc! Wiedzma. Musialam sie wygadac hihi kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co w związku z tym? jak dla mnie to możesz i 5 urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam 24 lata i planuję drugie. Mam rocznego synka. W nosie mam czyjeś opinie. Liczy się to że z mężem chcemy drugiego bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat i z mężem planujemy po malu drugie dziecko. Corka ma 1,5 roku i w ogóle nie obchodzi mnie co inni powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka wpadla przed 20 teraz mamy po 22 a ona za 6 tyg ma porod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat mam syna i nigdy drugiego a napewno nie przed 30stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 26 sie i tez staramy sie o drugie. Córka ma 4 lata, mąż już od roku mi gadał że chce, trudno było mi sie zdecydowac, ale teraz już jestem pewna. Własnie jesli nie teraz to kiedy? Oboje tego chcemy, mamy dom, prace, dalismy rade wychwac jedno to damy i z drugim :) Córka woli mieć siostre, mąż oczywiście chciałby syna, a ja nie wiem. Z dziewczynką już wiem jak się obchodzić i wogóle, ale chłopca tez bym chciała. Mąż się śmieje że może bliżniki (jego babcia miała brata blizniaka) ja mam nadzieje, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli zabawa i imprezy cię nie kręcą, a za to kręci cię dom i rodzina to nie masz wyjścia. Musisz się postarać o drugie. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie czasem sie spotkac w gronie znajomych. Ale nie kręcą mnie imprezy itp. oczywiście kino z mężem i tego typu to tak. Uwielbiam spełniać sie w roli mamy i żony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×