Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 25 lat i będę nosiła sztuczną szczęke...jestem zdruzgotana

Polecane posty

Gość gość

nie stać mnie na implanty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie może i to lepiej, ząb już nie zaboli, a i przy lodziku można wyjąć i nie zahaczysz zębami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosiłam jak byłam w liceum :D bo coś tam coś tam i nie można było wstawiać zęba, wstawiła dopiero na studiach, da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całą czy częściową ? ja mam częściową nie wpieniaj się , lepiej taka proteza niż być bez zębów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wstawieniem implantu i tak się nosi chyba protezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza proteza niz zgnite zeby a implanty nie kazdy moze miec chocby i stac byloo na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz wyjasnic? Dlaczego? Czy na pewno? Czy nie ma innej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem,że w pewien sposób cię to martwi, ale z czasem sama zobaczysz,że to nic złego - mój współlokator tez nosi częściową protezę ( z tego co pamiętam tutaj mu zakładali - www.esdentica.pl/stomatologia-zachowawcza ) i wcale nie wygląda to źle, już drugi rok nosi, a lat ma nawet mniej niż ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie teraz stomatologia zaawansowana jest do tego stopnia, że z wieloma problemami są sobie w stanie poradzić i to na kilka sposobów. Jak nie implant, to może mostek, albo proteza - częściowa chociażby. Ja tez nosze, niemal nie sposób jej odróżnić od pozostałych, a wstawiana u stomatologa w Zamościu - http://www.bezbolesnie.pl Nie martw się, dentysta obejrzy i podpowie co można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślę, nie ma powodu do dramatu, bo teraz dobrego protetyka wystarczy po prostu poszukać - popytać, dowiedzieć się. U mnie dzięki znajomym udało się trafić do http://sawdent.pl/kontakt.html gdzie wstawiali mi mostek, także nie zawsze musi to być implant - stomatolog obejrzy i dobierze metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, ja jestem od Ciebie młodsza i mam już implanty :D Nie jest tak źle :) Mogę polecić dobrą klinikę - Unident Union we Wrocławiu, dobrze, że właśnie tam wstawiałam implanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było myć zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazania
Z tego co wiem- to coraz więcej moich znajomych wykonuje sobie takie licówki porcelanowe w Łodzi. Wolą się nawet zapożyczyć , ale posiadać ładne i zadbane zęby. Słyszałam, że Novadentica ma bardzo ciekawa ofertę na tego typu usługi! Sama chyba na takie bym się zdecydowała w razie "W" bo nie ma nic gorszego jak "robaczywy" uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy w tych postach. Zawsze po pomoc w znalezieniu kogoś zaufanego uderzajcie do forumowiczów z forum dentonet kropka pl. W temacie "wstyd i strach.... (...)" jest mnóstwo historii, prawdziwych, dzień po dniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej - tiaaa, nie ma to jak oskarżać innych o reklamowanie i samemu reklamować jakieś tam bzdetne forum. Wiarygodność na poziomie Gargamela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 23lata, kilka sztucznych zabkow, i zyje, wszystko z nimi super, to nie tragedia;) jesli ktos jest z wawy to polecam szczerze dr witolda bojara, najlepszy dentysta, jaki istnieje, a bylam u wielu, i pierwszy ktory wyleczyl mnie calkiem z ogromnego (OGROMNEGO) strachu przed dentysta, co graniczylo z cudem w moim przypadku i wszystko zawsze musialo konczyc sie usypianiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×