Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Keydooooor

Mam 25 lat i nigdy nie byłam u kosmetyczki. Postanowiłam o siebie zadbać

Polecane posty

Gość Keydooooor

Czy są tu osoby które nie chodzą do kosmetyczki? Czy tylko ja taka dziwna? Ostatnio postanowiłam o siebie zadbać. Po pierwsze brwi - nigdy ich nie regulowałam- jestem blondynką, a moje brwi są cienie, liche. Czy powinnam iść na regulację i hennę? Jak często trzeba powtarzać ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keydooooor
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nigdy nie bylam a jestem starsza od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie byłam a jestem duzo starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat więc wszystko przede mną ale nigdy w życiu nie byłam i się nie wybieram. A dbać o siebie można w domu i nawet tanimi metodami :) Np. lubię robić sobie peeling z gruboziarnistej soli, miodu i oliwy z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 34 lata i nigdy nie bylam u kosmetyczki, phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra suki
Najłatwiej znaleźć na youtubie albo w googlach jakąś dziewczynę, która ma zbliżony typ urody do Twojego i pasuje Ci jej styl, i dzieli się radami na ten temat. Będziesz bardziej w temacie, jak zobaczysz cennik:P Możesz w zamian odpisać mi w moim wątku? "Jak się odegrać na siostrze za usunięcie moich wszystkich prac z 1 stopnia studi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra suki
A brwi to można też podmalować kosmetykami, zamiast henny, która jest na długo. Moim zdaniem zbyt ciemne brwi strasznie postarzają. Jedna koleżanka to sobie 15 lat dodaje, też jest blondynką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keydooooor
Wiecie co nie dają mi spokoju te moje brwi... podobają mi się takie regularne, ładne, dopasowane do kształtu twarzy...:) czy ktoś się może orientuje ile kosztują zabiegi na brwi typu henna regulacja i jak często trzeba je robić???powiedzcie mi bo jestem zielona w tym temacie ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30l i nigdy nie bylam, a brwi reguluję sobie sama choc wiele lat zajelo mi sie nauczyc jak to sie robi porządnie. Nie wiem jaki sens mają te wszystkie cuda, kosmetyczki itp, i tak sie każda tak samo starzeje, czy chodzi po kosmetyczkach czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regulacja kosztuje jakies 10-20 zl zalezy od miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judithasnow
Dbanie o siebie nie jest uzależnione od częstotliwości wizyt u kosmetyczki :P Wystarczy,że zainwestujesz w porządnej jakości kosmetyki (znajdziesz je na www.hurtowniakosmetyczna24.pl) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest za pozno zeby o siebie zadbac! Trzymam kciuki! Kosmetyczka to oczywiscie swietny pomysl. Poza tym musisz wyrobic w sobie pewne nawyki, dzieki ktorym bedziesz o siebie dbala regularnie i we wlasnym domu.Bez wiekszych nakladow finansowych.Zrob sobie liste . Pij duzo wody, rob regularnie peeling twarzy, kawowy peeling calego ciala.Regularnie dbaj o brwi!! Paznokcie! ( nie ma nic gorszego niz krolewna na obcasach z zaniedbanymi paznokciami!!!) Stopy! Ich pielegnacja jest nie mniej wazna ,pomimo tego ze zwykle pokazujemy je swiatu tylko latem :)) Maseczki , parowki.Cwicz regularnie! Nie objadaj sie ! Zadbaj o swoja szafe! Jutro na moim blogu , wrzuce notke wlasnie na temat peelingow. Zajrzyj :) http://xlamadamex.blogspot.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz u kosmetyczki byłam w wieku 24 lat, było świetnie, od tamtej pory regularnie tam chodzę, polecam! www.studiopapaya.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za regulację + henna brwi i rzęs płacę 18 zł, efekt na rzęsach nie jest powalający, ale brwi po hennie prezentują się naprawdę ładnie, nawet jak nie masz czasu na makijaż bedzie je widać, ale pamiętaj, żeby nie robić czarnych, lepszy będzie grafit albo brąz, kosmetyczka ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×