Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 30 lat nie chce wyprowadzac sie od rodzicow i zakladac rodziny

Polecane posty

Gość gość

czy jestem nienormalna? jestem typem introwetyczki po pracy lubie czas spedzac w domu, wlasciwie nie mam znajomych ale nie robie z tego problemu i nie przeszkadza mi to wcale, mam czas na nauke jezykow, spotkania z rodzina, zajmowanie siostrzencami i jest ok, sama nie chce miec rodziny, boje się mezczyzn i nie przepadam za nimi, wszelkie kontakty z nimi we wczesniejszych latach konczyly sie duzymi problemami i moim cierpieniem, oczywiscie seksualnie mnie wciaz pociagaja ale nie chce kolejnych z nimi problemow i to cale randkowanie od poczatku juz przestalo mnie jarac:o da sie tak zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i w sumie dobrze. jak Ci nie przeszkadza to żyj jak chcesz, w czym problem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje sie ze bede zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz żałować. Jak ci się podoba, to tak żyj. A jak przestanie, to żyj inaczej. Zaluje się tylko życia pod dyktando innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomieszałas dwie sprawy. Nie musisz zakladac rodziny, toTwôj osobisty wybôr. Ale! nie zasłaniaj siè taką decyzją, by z powodu np. wygodnictwa, czy strachu przed samodzielnoscią nie mieszkac osobno, " na swoim".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×