Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 32letnista

Mam 32 lata i zakochała się we mnie 17 letnia sąsiadka

Polecane posty

Gość 32letnista

Mam 32 lata niedawno wprowadziłem się do bloku.Moim hobby jest gra w zespole metalowym,często ćwiczę u siebie w domu ostatnio zacząłem dostawać liściki pod drzwi od wielbicielki,stwierdza w nich ze podoba jej się moja gra i ze uwielbia metal no i... ja tez jej się podobam.Napisała z jakiego jest mieszkania widziałem ją parę razy jak wychodziła z niego z rodzicami i się do mnie uśmiechała,była niesamowicie śliczna.W ostatnim liściku napisała żebym zajrzał do skrzynki bo jest tam dla mnie niespodzianka i rzeczywiście był tam stanik z kartka że chce się spotkać :) . Mam parę pytań w związku z z tym 1) CZy może jej zależeć na stałym związku,bo nie ukrywam ze się w niej trochę zauroczyłem. 2)Jak może zareagować jak się dowie ile mam lat,wyglądam na studenta do tego nie ubieram się jak poważny pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZPZ zerżnij, porzuć, zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wróżę Wam przyszłości z taką wiekową przepaścią. Mógłbyś być prawie jej ojcem :P jest jeszcze głupia i niech lepiej znajdzie chłopaka w swoim wieku :) Wytłumacz jej , że jest jeszcze za młoda i ma siano w głowie (co świadczy podrzucanie stanika do skrzynki obcego faceta) matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od niej. mogla sie zakochac, tez moze jej zalezec na czyms stalym. niekoniecznie bedzie jej przeszkadzac roznica wieku, wazne, by sie dobrze poznac. tez mialam 17 lat, gdy pokochalam mezczyzne starszego o 18 lat, dzis mam 21 wciaz Go kocham i bardzo mi na Nim zalezy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rżnij dopóki nie pozna swojego męża !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zalezy ci na niej? jesli tak, to jej to pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) CZy może jej zależeć na stałym związku,bo nie ukrywam ze się w niej trochę zauroczyłem. Ty stary dziadzie, szukaj bab w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32letnista
Podnosze Po tych listach stwierdzam ze siana w głowie raczej nie ma,sprawia wrażenie inteligentnej dziewczyny.Problem w tym ze serce nie sługa i zauroczyłem się w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerżnij ją i zapomnij o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32letnista
gość dziś niestety zbyt mocną się w niej zauroczyłem,poza tym to nie pasuje do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma dopiero 17 lat jeszcze nie wie czego chce, bedzie chciala sie wyszumiec pojdzie na studia zasmakuje innego zycia, jestes dla niej za stary poz tym co na to jej rodzice... Chociaz sa wyjatki ktorym sie udaje.. no ale bezpieczniej jest sie do takich wyjatow nie zaliczac. Ogolnie to rob co chcesz, zebys pozniej nie musial za to prawnie odpowiadac bo ona pelnoletnia to nie jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32letnista
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×