Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 50 lat i od 25 jestem bez chłopa i dobrze mi z tym.

Polecane posty

Gość gość

Jest ktoś podobny do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 25 lat i czuję, że juz mnie nic nie czeka, moze kogos do łóżka znajdę ale nikt mnie nie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest. Moja matka i babcia. Nie lubią chłopów. Ja dla odmiany z chłopem 26 plus lat i bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
Mam to samo- 25 lat i nic mnie nie czeka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
Dodam, że ja własnie chciałabym mieć kogoś na stałe, ale nikt interesujący nie interesuje się w tak dużym stopniu mną...;/ Co do seksu to w zasadzie wiele jest okazji, ale mężczyźni nie wiążą ze mną planów na dłużej...nie wiem dlaczego tak jest...??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedwabna, nie wymądrzając się...myślę że najpierw trzeba samą sobą reprezentować osobę którą warto jest się zainteresować. Być może stawiasz za nisko poprzeczkę wobec facetów, nie masz swojego zdania tylko przytakujesz każdemu, żeby Cię tylko zaakceptowali lub polubieli? Spekuluję oczywiście bo Ciebie nie znam. Ogólnie tylko myślę że nudni ludzie są.... po prostu nudni. Aby sią seksić, nie potrzeba wiele. Aby kogoś zainteresować, trzeba coś samą sobą reprezentować. Moim skromnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz przeciwnie, mam swoje zdanie i staram się być zawsze szczera, może chodzi o wygląd, bo jestem jasną blondynką, chodze na solarium i czesto wyzywająco się ubieram, ale bez przesady, dobrze się czuje z takim wyglądem po prostu. Nie jestem żadną pustą lalką, że tak to nazwe, jakąś seksbombą raczej też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że ja od 25 lat nie miałam chłopa w łóżku i jest mi z tym dobrze. l nie zamierzam tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabna25
No właśnie tak dosadnie piszac to rozumiem, że można nie chcieć dzielić z kimś życia tak na stałe, ale bez seksu źle się funkcjonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się przyzwyczaić, jak młoda byłam, to może tego sexu brakowało, teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 10 jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedwabna, wiem, dlaczego tak jest.... Spójrz na wątek, który załozyłas- porada pilnie potrzebna. Tacy mèzczyzni uzywają i znikają. A autorce jak jest dobrze, to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 lata więcej. Też jestem bez chłopa, chociaż mam męża. Czasami myślę, ze dlatego, ze mam męża to nie mam chłopa z prawdziwego zdarzenia, bo mąz to tako noooo... taki niechłop jest . Czasem jest ciężko. Nie o sam seks chodzi, tylko o miłość i czułość. Trudno, rozumowo trzeba podejść do tematu. Nie każdemu dano, i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda można mieć męża i być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok w samotności i jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×