Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idealiaiaiajnnmmncb

mam bardzo duzo niepotrzebnych kosmetykow- tez tak macie?

Polecane posty

Gość idealiaiaiajnnmmncb

Mam np 4 balsamy do ciala z joanny 2 dove neutregena, iwoniczanka, 2 apteczne, 3 jakies zapachowe bielenda chyba afryka i temu podobne 2 zakupione w mydlarni kremy do twarzy-2 ziaji, 1 clinique, 3 jakiejs niezaoamietanej przeze mnie marki peelingi 4 3 tonici (zilowoe, apteczne i drogeryjne) lakiery do paznokci 30 jedyne co mam stale to podklad( no ok mam 3 inne ale ich kompletnie nie uzywam) i2 pudry ktorych nie uzywam i stale cos dokupuje porazkajak z tym skonczyc? najwiecej pieniedzy wydaje na kosmetyki pielegnacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz byc bardzo ladna
skoro masz tego tyle, brzydkie dziewczyny nie uzywaja kosmetykow ew. w znikomych ilosciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam podobnie :) a nawet dalej mam ;) uskuteczniłam u siebie coś takiego, co nazywa się Projekt Denko :D nie kupuję kosmetyku danego typu, póki nie zużyję tych co mam. też mam jeszcze dość pokaźną kolekcję balsamów i maseł do ciała. kremy do twarzy już sukcesywnie zużywam, tak samo peelingi, żeli pod prysznic już nie mam za to mam dużo różnego typu mydełek :) i po kolei wszystko zużywam :) idzie mi nieźle, ale musisz mieć w sobie twarde postanowienie by to zużywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się zużywać też to, co mi średnio pasuje, o ile znajdę dla tego wykorzystanie, a jeśli dana rzecz kompletnie jest nie dla mnie, np. mnie uczula albo coś w tym stylu, to oddaję komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebox1
Na szczescie nie:p mam same najpotrzebniejsze ktorych uzywam i kupuje wtedy gdy mi sie skoncza:p no z wyjatkiem rzeczy drogich na ktore jest np promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo:( Normalnie jestem oszczędna i robię przemyślane zakupy, ale w drogeriach mi odbija:P Balsamów i żeli pod prysznic to mam chyba z dziesięć kompletów... Parę miesięcy temu postanowiłam nie kupować i zapas się powoli zmniejszał (dodam ze mam zajętą szafkę w łazience oraz wiklinowy kosz stoi w sypialni), ale niestety raz poszłam na zakupy... masakra! Jedyne co ograniczyłam to maseczki i kremy - mam to co używam plus jedno w zapasie. Tylko że obawiam się że jak mi się skończy krem albo maseczka to przy okazji pójdę kupić kolejny szampon albo balsam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×