Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak usunąć to cholerstwo

mam blizne na twarzy i nie wiem jak ja usunąć :(

Polecane posty

Gość jak usunąć to cholerstwo

to już trwa 8lat. nie mam już sił... wydałam dużo kasy na zabiegi laserowe i nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była dziewczyna w poprzedniej edycji Top Model, ktora miala serio okropna blizne na twarzy - dzis ani sladu. Zapoznaj sie z jej historia i jak usunela zmiane dzieki TVNowi (chyba usuniecie tej zmiany bylo nagrywane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Szczyt podjął się usunięcia blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja blizna jest na ustach. i 1cm nad nimi, już nic mi nie pomoże, te lasery to jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktos moze czy da sie usunac blizne po kolczyku w nosie? 6 lat temu zrobilam sobie kolczyk u kosmetyczki i niestety jak czesto sie zdarza zaczelo to wszystko zachodzic ropa. Kolczyk wyjelam, ale zostala mi brzydka szaro-zielono-niebieska blizna na nosie (na wylot). Wyglada to okropnie i chce sie tego pozbyc. Slyszalam, ze takiej blizny nie da sie niestety usunac. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym masz tą bliznę? czy robiłaś chirurgiczną korektę wargi z cięciem na granicy czerwieni wargowej? Tej blizny niczym się nie pozbędziesz jeśli blizna jest cienka bez przerostów kup sobie dobry podkład.Najlepszy do ukrycia blizny będzie podkład korygujący, który zawiera dużo pigmentu.Jeśli blizna jest brzydka duża wybierz się do Chirurga i nie koniecznie musi to być przereklamowany Szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliznę po kolczyku można wstępnie potratować laserem i zaraz po tym zszyć. Po zrośnięciu się - w zależności jaki będzie efekt dodatkowo można wykonywać zabiegi wypłycające bliznę, jeżeli jest zapadła, bądź niwelować ją jeżeli przerasta. Blizny na nosie ogólnie ciężko się goją ale poprawa ich wyglądu nie jest niemożliwa. My mieliśmy już pacjentki z rozciągniętymi dziurkami w uszach po ciężkich kolczykach (ale nie po tunelach oczywiście) i udało się takie dziurki naprawić i poprawić wygląd płatków uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za informacje. Probowalam sie wczesniej dowiedziec u roznych lekarzy co mozna z ta blizna po kolczyku zrobic, ale sami nie wiedzieli. Tez proponowali laser, jednak gdy bylam sie o to pytac w salonie to tez mowili, ze raczej to nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu usunięcia blizn oprócz zabiegów laserem frakcyjnym CO2 stosuje się także zabiegi karboksyterapii, która polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego CO2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam, że blizny po kolczyku nie usunie się karboksyterapią :-) trzeba ją ładnie obdziergać laserem CO i zszyć. Sam laser CO2 nie da rady, ponieważ taka blizna jest zbyt głęboko. Co do karboksyterapii w leczeniu blizny po kolczyku w nosie - jak ktoś ma za dużo pieniędzy to można się pobawić. Ale efekt nie będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nigdy nie korzystajcie z chirurgii plastycznej jak zamierzacie na tym oszczędzać. jak juz macie to robic to u najlepszego chirurga, zebyscie nie zalowaly jak ja :( oni wszyscy sa w sobie zadufani, obiecuja , maja o sobie super mniemanie a jak przychodzi czas reklamacji to są podli i potraktuja was jak bure suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze Ci najdrożsi są najlepsi i nie zawsze każda metoda jest dobra. Trzeba znać procesy jakie zachodzą w skórze wykorzystując dane zabiegi. Niestety w Naszym kraju modne jest sprzedawactwo zabiegów. A w medycynie nie chodzi o to, by coś sprzedać, ale żeby był efekt. Przed wizytą w danym gabinecie należy najpierw poczytać na jej temat - poprzeglądać stronę, pooglądać zdjęcia przed i po i poobserwować przez jakiś czas. Niestety domeną większości polskich lekarzy jest zbyt wysokie mniemanie o sobie, które nie do końca jest zgodne z ich umiejętnościami, co w przeciągu 10 lat mam nadzieję zweryfikuje rynek eliminując tych, którzy nie są pasjonatami, a w medycynie estetycznej widzą tylko szybki zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandrine mądrzysz bo jestes z kliniki, gadas jak asystentka wypisujaca rachunki klientom kliniki chirurgicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mądrze się - ale w przeciwieństwie do większości Was codziennie spotykam się z ludźmi którzy z jakiegoś powodu nie chcą wyglądać tak jak wyglądają. Dla niektórych jest to tylko poprawa wyglądu, dla niektórych walka z rzeczywistym problemem, który może wpłynąć na psychikę. Pod pewnymi względami jestem idealistką i w głowie mi się nie mieści oszukiwanie kogoś w żywe oczy tylko po to by wyciągnąć kasę. U nas jest bardzo rodzinna, normalna atmosfera i pacjentów nie traktuje się jak towar przechodni. Poznajemy historie, sytuacje, emocje. Dla wielu z Was jak widzę gabinet medycyny estetycznej kojarzy się korporacją, sztywnymi regułami i traktowaniem każdego przypadku taśmowo. Co do rachunków - mogłabym wystawiać ich więcej - ale doktor lubi skrajne przypadki traktować ulgowo, albo zrobić zabieg za darmo tylko po to by mieć dobre zdjęcia pozabiegowe na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierrdolona biogenica i ich naciągacze bandyciu i partacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Ja pozbyłam się blizny którą miałam od paru lat już na nodze. Zrobiłam w klinice Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie https://drparadowska.pl zabieg laserowy który bardzo dobrze zadziałał i wybawił mi bliznę . Bardzo jestem zadowolona z efektu jaki uzyskałam końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×