Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwszaciąża19

Mam bóle pomocy

Polecane posty

Gość pierwszaciąża19

Boli mnie cały brzuch od wczoraj.Żołądek uciska mi i strasznie boli boli też podbrzusze na dole mocno Brzuch od wczoraj mi się zniżył wczoraj.u ginekologa po badaniach wkładanie palca powiedziała że straciła mi się szyjka trochę co to znaczy? Mam uczucie bolu jakbym.była głodna ale jadłam.już Skurcze też mam nie raz jak wstanie i idę to skulona bo nie mogę się wyprostować bo brzuch nisko.i ciąży boli Jestem w 34 tygodniu dziecko waży 2250 g około Co.mi.jest? Jestem sama w domu Mąz w pracy za granicą więc nie ma jak mi pomóc A boję się wziąść karetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra zamiast do lekarza piszesz na kafe, jak zaczniesz rodzic tez się będziesz bala zadzwonić po karetkę? Dzieci robią dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Y jestem.mężatka jakie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam.jak się dostać do lekarza. Mieszkam w wiosce męża nie ma. Autobusów tu nie ma też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwon po karetkę ,chyba ze ci nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy Ale to będzi. Fałszywy alarm pewnie i wyjdę na głupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 33 tc i moja cora wazy 1980gram.tez mialam takie bole w dole brzucha az chodzic nie moglam i pojechalam na pogotowie.przelezalam 4 dni w szpitalu dostalam zastzyki rozkurczjace,przeciwbolowe i na plucka.tez mi sie szyjka skraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też będę miała.córkę:) a mnie jeszcze bolą.kości tu na dole w pipce jak wstaje z łóżka.i nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krocze cie rwie,to normalne.a lekarz nie zapisal ci luteiny na podtrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ci nie jest to normlane jeszcze 6 tyg , zaraz dojdzie ci rozrywajacy bol krocza miednicy , hemorodi, rwa kulszowa itp ale nie martw sie to wdzystko to pikus w porownaniu z porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoń po pogotowie !!! Ja straciłam w 34 córeczkę i miałam te same objawy. Nie czekaj, zrób to dla dziecka, póki nie jest za późno !! Obudź się kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy skracajacej sie szyjce boli brzuch,mialam tak samo.zadzwo poprostu do swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×