Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zębineczka:(

Mam brzydkie zęby - gdzie szukać pomocy?

Polecane posty

Gość zębineczka:(

Mam 25 lat. Mimo,że cale życie dbałam o zęby mam je bardzo brzydkie. Większość leczona, żółte...Pierwszy dentysta zniszczył mi zęby - kobieta była alkoholiczką (o czym nie wiedział nikt) i poleczyła mi zdrowe zęby. Potem już poszlo z górki. Chociaż z buzi jestem bardzo ładna to nie uśmiecham się bo nie mam co pokazać - jedna jedynka martwa i czarna druga też ledwo zipie. Od źle poleczonych zębów mam też opłakany stan dziąseł. Nie wiem już co robić, gdzie szukać porady, pomocy. Na implanty mnie nie stać. Wstydzę się iść do dentysty - za każdym razem muszę tłumaczyć dlaczego mam takie brzydkie uzębienie. I boję się dentystów - już u tylu byłam i jedyne co robili to po parę razy leczyli mi te same zęby:/ gdzie szukać porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
Ile łez wylałam gdy po raz 5,10 wypadała mi ta sama plomba. ile razy leczony był ten sam ząb - mówię wam przezyłam traumę! Mam dość a jednocześnie wciąż licze na jakiś cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam brzydkie
jedynke tez mam martwą, i dwojke tez, ale na szczescie jeszcze nie roznią sie kolorem od innym, moze keidys zaloze koronki, ale to dopiero za jakies 10 lat... bo podobne duze jest ryzyko ze moze sie nie przyjac i zeba trzeba bedzie usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfhsfgsh
musisz wybrać najlepszego dentyste i uniego wyleczyć wszystkie zęby. musisz byc wytrwała. a jesli chodzi o wybielenie proponuje "białą perłę" w aptece max do 50zł a rezultaty nieziemskie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
Koronki....trzeba na to kasy a ja nie mam niestety. u mnie to chyba proteza już a nie koronki....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
Miałam białą perłe - mi nie pomogła ani trochę - pogorszyła tylko stan moich dziąseł. Czego ja już nie próbowałam: były żele, plastry, pasty,lampy. Dentyta twierdzi,że nie powinnam wybielać bo wogóle się posypią mi zęby (jakby już się nie posypały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam brzydkie
dokladnie, nie powinnas wybielac :O ja tez mam slabe i w zyciu bym nie wybielala, a potem sie dziwisz ze plomba ci wypada... to SYF z tym calym wybielaniem i bardzo niszczy zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królicza laseczka
u księdza ew, egzorcysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
Tak bardzo bym chciała mieć ładne, białe i ZDROWE zęby. na nic było mycie regularne, lakowanie itp. Pierwsza dentystka zrobiła swoje a reszta poprawiła. byłam może u 20 dentystów i żaden nie był dobry. jedna to mnie zwymyślała że nie dbam o zęby i ona aż się brzydzi zaglądac mi w usta -a nawet nie zapytała dlaczego mam takie zęby;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronki sobie zrób
tylko koronki sobie zrobić. Ważne żeby zdrowe były korzenie a resztę zęba się szlifuje i na to idzie koronka. Są jeszcze licówki, naklejane cienkie płytki na lekko przyszlifowane zęby. Może to by rozwiązało Twój problem. Niestety innego wyjścia niż koronki, licówki czy implanty nie ma. Na implanty mało kogo stać. Koszt koronki to ok 500zł za 1 , więc też niemało ale dużo taniej niż implanty. Aha i ktoś u góry chyba pomylił implanty z koronkami. Koronka nie może sie nie przyjąć. To z implantem tak się może stać. Jedyna rada zbierać kasę i zrobić sobie koronki. Ja mam i nareszcie mogę się uśmiechnąć szczerząc zęby. Wcześniej były okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhkj
odloz troche grosza i zrob sobie licowki na jedynkach - wystarczy okolo 2000zł - poza warszawa oczywiscie :) skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
Podlaskie No dla mnie 500zł za zeba to duży koszt. Musiałabym wymienić cały przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
No a poza tym zrobię sobie licówki a zęby dalej będa brzydkie bo żółtawe - a ja wybielać nie mogę bo się posypie reszta. pytałam w gabinecie i mi wybielać nie wolno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhkj
niestety tez to przechodzilam i wreszcie zalozylam sobie licowki, mimo iz podobno na martwe zeby sie nie zaklada - mam na 6 zebach (1-3gorne) licowki w tym 3 zywe i 3 martwe zabki. teraz juz nie pamietam tego wstydu przy usmiechaniu sie. komfort bezcenny!!! wydalam prawie 5000zl -wszystkie moje oszczednosci ale warto bylo! to tylko pieniadze a moje szczescie jest bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
Myśłałam nawet w akcie desperacji żeby poszukać sponsora - jakąś klinikę która chce mieć zywą darmową reklamę - czytałam o paru osobach którym jedna z klinik w warszawie za darmo "wyremontowała" zęby. musieli w zamian podpisać umowę że zgadzają się na opublikowanie zabiegów, na nagrania z tych zabiegów i rozpowszechnienie ich. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
19:16 - podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhkj
no wlasnie z tymi martwymi tak jest ze sie nie zaklada - tak mowia specjalisci, ale wszystko sie da, pod warunkiem ze zeby sie nadaja - ja mam na zebach martwych glebsze szliwy i grubsze licowki - kolor wpasowal sie dzieki temu do zywych zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhkj
mysle ze tym darmowym leczeniem to moze byc calkiem dobry pomysl. rozeslij w kilka miejsc maila z fotka swoich zebow, moze sie uda. chociaz nie slyszalam nigdy o takim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
No i powiedzcie jak mozna miec takiego pecha i zawsze trafiać na dentystę konowała? Następny poprawia poprzedniego i tak w kółko a efekt coraz gorszy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhkj
skad jestes? moge Ci polecic kogos dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronki sobie zrób
hhhhhhhhhhhhkj - zawsze mnie ciekawiło jak się w praktyce sprawują te licówki?? możesz coś o tym powiedzieć? NIgdy Ci żadna nie odpadła, albo czy możesz wszystko gryźć czy raczej musisz bardzo uważać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam brzydkie
ale jak ci licowka odpadnie to bedziesz wygladac jak wampir, nie wiem czy ja bym sobie dala tak spilowac zeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti99
też mam brzydkie ;) i w dodatku krzywe :D :D nie jestes sama! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam brzydkie
ale sam fakt, ze moja szczęka krązy po necie... niezbyt budujące, nie chcialabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhkj
dziewczyny, to okropne bo ludzie czesto oceniaja nas po zebach, a ich wyglad czesto nie zalezy od higieny. krzywizna, choroby - moze nam popsuc wyglad i wprowadzic w kompleksy. ja mialam chorobe dziasel i zabki mi poprostu obumarly. trzymam za was kciuki zeby wam sie udalo naprawic bledy natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
Ja przez dość długi czas brałam tetracykliny a po nich żółkną zęby. gdybym tylko kasę miała - nie byłoby problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębineczka:(
Dokładnie - wygląd zębów nie ma wiele wspólnego z higieną. Znam chłopaka który z tym na bakier a zęby ma śliczne - białe, równe,zdrowe.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam brzydkie
ja tez sie nie usmiecham... przynajmniej zmarszczki nam sie nie zrobia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowoowocowo
koleżanka ma rację to trochę Twoje podejście, ale też dobrze jest regularnie chodzić do dentysty, bo on może wiele zdziałać i zaradzić. Ja przyznam, że zapominałam kiedy kolejna wizyta ma być, ale zmieniłam gabinet na Krainę Uśmiechu i oni sami do mnie dzwonią pilnują, żeby było regularnie. Może nie jest tak źle jak ci się wydaje, porozmawiaj też ze swoim dentystą co sama możesz zrobić, żeby zęby były ładniejsze, na pewno ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×