Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam być chrzestną a jestem niewierząca

Polecane posty

Gość gość

rodzice dziecka o tym wiedzą ale się uparli,żebym to ja była. nie mam bierzmowania a potrzebne było zaświadczenie i "karteczka" do spowiedzi. ojciec dziecka spytał się księdza, czy mogę trzymać dziecko do chrztu bez tych formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiądz bez chwili wahania powiedział, że nie ma problemu, będzie to kosztowało 500 zł. zrobiliśmy zrzutkę po 250 zł i będę chrzestną.generalnie mam gdzieś tą całą szopkę ale z szacunku dla rodziców dziecka nawet wejdę do kościoła.a temat napisałam dlatego,że to przykre, że wszystko można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie głupie prowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest prowo właśnie niestety. realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- była okazja ściągnąć kasę, cz to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coż, jak wiatr zawieje, tylko nie szkoda było tej kasy? A przekanania twoje dla ciebie widac mało znaczą ,a rodzice dziecka, choc wiedzieli, że nie chodzisz do kościoła sie upierali czyli LEKCEWAŻYLI twoje własne zdanie... JAk rozumiem, jestes bardzo bogata i stąd te naciski, bys była chrzestną.. Gratuluje rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co cię zdradziło? "ksiądz bez chwili wahania powiedział, że nie ma problemu, będzie to kosztowało 500 zł. " Nie żeby nie byli łasi na kasę bo sam klechów nie lubię i złudzeń co do tych darmozjadów nie mam, ale to śmierdzi prowo na kilometr więc sugeruję poprosić moderację o skasowanie i postaranie się lepiej następnym razem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nazywa, drodzy Państwo , HIPOKRYZJA - i ze strony księdza, i AUTORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak właśnie wyglądają "ateiści" w pl zostają chrzestnymi, obchodzą kościelne święta itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak właśnie wyglądają "ateiści" w pl zostają chrzestnymi, obchodzą kościelne święta NIE WSZYSCY MOJA DROGA , ja jestem ateistka i odmowilam kuzynowi trzymania do chrztu. delikatnie powiedzialam ze nie wierze i ze nie bede jego dziecko wychowywac w wierze a wrecz przeciwnie swiat koscielnych nie obchodze , jak trafi sie cos w srodku tygodnia to ja ide normalnie do pracy ( mam swoj interes) jedynymi swietami ktore celebruje to tzw Boze Narodzenie ALE TO SWIETO DAWNO JUZ NA SWIETOSCI STRACILO a stalo sie impreza czysto komercyjna i tez tak do tego podchodze . kilka fajnych dni spedonych z rodzina , zadowolone z prezentow dzieci i dobre zarelko ot co a choinka tez jest ale to zwyczaj swiecki przeciez taka dekoracja w pokoju Wielkanocy nie obchodze wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×