Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam ciagle zimne stopy a badania nic nie wykazuja

Polecane posty

Gość gość

Czy ja jestem jakas nie normalna..? Mam przypadlosc zimnych stop a ostatnio tez dloni, a wedlug lekarza jestem zdrowa. Moj stan pogarsza sie, jeszcze 2 lata temu bylo lepiej, a teraz juz nie da sie niczym rozgrzac tych stop, a jak wkladam do cieplej wody i trzymam chwile to jak wyjme za 10 min sa znowu takie same:( Problem mam 5 lat. Robilam badania tj: morfologia krwi, OB, na tarczyce i glukoza. Wszystko w normie. Nie mam tez zadnych wiekszych stresow, jem normalnie regularne posilki. Prosze o pomoc, juz nie mam nadziei ze cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da sie z tym żyć. Pewnie jesteś szczupła masz niskie ciśnienie i przez to gorsze krążenie krwi obwodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam lekko obnizone cisnienie, a wcale sie nie da z tym zyc bo spac nie moge bo mi to dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed snem zakładam ciepłe skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spie z termoforem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale skarpetki mi nie pomagaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie pomagają? No to ciepła kąpiel przed snem i po krzyku :) Albo do lekarza i wziać leki jakieś na poprawę krążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź tarczycę i poziom żelaza a inna sprawa że to może być od nerwicy lub po prostu problemy z krążeniem żylnym w przyszłości możesz mieć skłonność do żylaków ja tak mam całe życie, miałam tak już jako nastolatka a dziś mam 40 lat, śmieszne że w młodości lekarze zbywali mnie mówiąc że to przez wiek dojrzewania a teraz pewnie powiedzieli by menopauza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Problem z nerkami ,zatokami.Pomogą ciepłe nasiadówki na ziołach np skrzyp,szałwia ,krwawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zdiagnozowac ten problem z nerkami? Jakie wykonac badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×