Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość rodziców którzy ciągle niszczą mi życie i teraz nawet próbują

Polecane posty

Gość gość

Pierwsza wiadomość o ciąży wynocha z domu. Ja wyprowadziłam się do swojego chłopaka a matka , matkę jedyne co boli to to że nie mamy ślubu. Co ludzie powiedzą, upokorzyłaś nas. A ojciec jest jeszcze gorszy - druga wiadomość o urodzeniu synów ponieważ urodziłam dwóch chłopców. Wszystko Ci wybaczymy tylko wróć do domu, ty sobie zrujnujesz życie przy tym człowieku to zwykły robol, mechanik samochody przy którym będziesz przymierać głodem. Pomożemy ci wychować dziec***od warunkiem że zostawisz tego człowieka. Ja postawiłam na swoim ale ojciec i zaś jego rodzice powiedzieli mi że dzieci wyrzekną się kiedyś matki jak i ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbvizctfoiéln
masz meza?on jest teraz wazniejszy 1 BOG 2 Maz, zona 3 dzieci 4 rodzice itd...... pamietaj o tej hierarchii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też rodzice niszczą życie nie pamiętam już kiedy mi pozwolili normalnie funkcjonować.. czepiają się wszystkiego myślałem że wraz z moim wiekiem to minie nie minęło mam 20 lat.. a oni chcą żebym został ich niewolnikiem... cały życie przy rodzicach? Czy to normalne? Nie mogę jechać sam na wakacje.. moją miłość wyśmiewają choć nie mają do tego żadnych powodów.. prace zgodnie z ich przekonaniami mam zostawić (bo to nie dla mnie).. raz w życiu chcę normalnie wyjść na jakąś zabawę coś zrobić ... na czyjeś urodziny idt.... chcę normalanie funkcjonować a nie być ciągle pod panowaniem rodziców ,.. rozumiem twój ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawde kochasz swojego faceta to nie daj się rodzicom! Moją dziewczynę tak samo traktują , powiedzieli że jest brzydka żebym znalazł sobie nową .. a ja ją kocham szczerze... i ona mnie też.. tylko rodzicom to się nie podoba że gruba( a to perfidne kłamstwo).. mówią zebym przestał sie z nia spotykąć idt... niszczą mnie... dobrze o tym wiem... rozumiem twój ból doskonale... nie daj się rodzicom rób swoje!!!! !!!! Dziewczyno nie daj się rodzicom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi te ż rodzice niszczeli życie. Wyprowadziłam się szybko. Po latach ograniczyłam z nimi kontakt, bo nawet wyprowadzenie się mało co dało. Dla mnie mąż i dzieci są najważeniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×