Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dosyć swojego faceta

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od początku. Facet gołym okiem idealny. Dba, rozpieszcza. Jest czuły, pracowity, ma poczucie humoru. ALE. Męczy mnie swoją osobą. Tłamsi mnie to że on jest taki idealny. Każda kretyńska sprzeczka oznacza jego płacz i moje poczcie winy. Czesto czuje się jak kot w przedszkolu - zagłaskana na śmierć..... Nie wiem co mam robić. Nie wiem czy go kocham czy jestem z nim, żeby z kimś być. Niestety mam charakter dominy. Chociaż staram się panować nad sobą to i tak go zdominowałam. Nienawidzę tego. W dodatku mamy swoje zdanie i jeśli jest kłótnia to na całego bo nie potrafimy odpścić i obydwoje jesteśmy zawzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i g****o to kogo obchodzi idz do psychiatry jak masz problemy ze sobą, a chłopak płaczek to jakaś c***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałaś o czymś takim jak socjopsychopaci? To polega na tym że on się popłacze jaki jest poszkodowany a ty będziesz z nim bo on taki biedny i będziesz myślała że to twoja wina a z czasem będzie coraz gorzej. Najpierw właśnie tak jest że czuły i kochany budzi zaufanie. Potem mówi jaki to on miał żywot i jak ciebie potrzebuje a potem robi za twoimi plecami. Uciekaj gdzie popadnie. to taka rada od serca. Tym bardziej że nie jesteś pewna uczuć a to znaczy że nie warto brnąc dalej bo będzie jeszcze ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszko_Ty_moja
a może jest inaczej i potrzebujesz faceta, od którego co najmniej raz w tygodniu dostaniesz w twarz i padniesz a dobrze się poczujesz po zdrowym pukaniu ? mam wrażenie, że masz taki charakter, że poniżysz każdego porządnego faceta i chociaż będzie lekarzem albo oficerem wojska lub policjantem to zrobisz z niego śmiecia , zabawkę do rzucania o ścianę , nie zasługujesz na porządnego faceta , zniszczysz każdego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kto ma pragnienie zdominować drugiego jest p.ierdolnięty,wyjątek zabawy łóżkowe tu dowolnośc jak obojgu pasuje ,reszta do leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiary twojego faceta bo ja takiego szukam. P.S. Pozdrów go ode mnie i powiedz że ja niejestem kłótliwa i nie lubię demonizować człowieka, dobra? Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSTA ODPOWIEDŹ
Mam dosyć swojego faceta = weź rozwój x po co temat zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYYSJIMLEKO
ZDOMINOWALAS, CO TO OZNACZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×