Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassssia45

Mam dwóch dorosłych synów i jestem w ciąży

Polecane posty

Gość kassssia45

Mam dwóch dorosłych synów i teraz jestem w ciąży , mam 45 lat. Zycie poukładane niedługo pewnie zostane babcią a ja w ciąży . Nie czuję się staro ale mysleliśmy z mężem , że teraz będziemy zwiedzac świat i czas poświecimy tylko sobie . Z jednej strony się cieszę a z drugiej obawiam o zdrowie dziecka i czy zdąże je wychować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka stara a głupia, trzeba było mężowi gumke na c***ja założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja stara a głupia,trzeba było się zabezpieczac...teraz pewnie urodzisz jakąś rośline albo downa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładaj zakładaj bo alimenty bedziesz musiał płacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej strony super piękna sprawa ! :) z drugiej tak jak mówisz , chciałoby się trochę użyć z życia gdy dzieciaki odchowane. Ale to już wasz wybór ,myślę że jedno z drugim też można pogodzić. Co do ciąży , badania zrób koniecznie ! Tylko nie u takiego debila jak Chazan ;) Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że powinnaś się cieszyć macierzyństwem popatrz na aktorki mają po 40 lat i dopiero pierwsze dziecko. Tak miało być zobaczysz że będzie oczkiem wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupie komentarze, jaki nasz naród jest wredny, szok. Zwiedziłam trochę krajów i w Polsce bardzo panuje moda na krytykowanie każdego za wszystko. Ja myślę, że ten bardzo byłabym w szoku, ale cieszyłabym się. Jednak gdy ma się już dorosłe dzieci świat jakiś taki smutniejszy się robi. Dziecia swoje zajęcia mają, swoje życie. Pewnie jest czas dla siebie, czas na podróże. Jednak myślę, że człowiek dzięki małej istocie też zrobi się bardziej młody. Dostanie więcej siły do życia. Może nawet będzie się więcej uśmiechał. Znam takie mamy, które promieniały po porodzie w wieku 40+. Teraz mają paru letnie dzieci i wcale nie wyglądają staro. Są zadbane, uśmiechnięte. Głowa do góry. Tak miało być. Miałaś mieć jeszcze jedną pociechę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssia45
Mąż mnie posuwał w pupe. Widocznie jeden plemnik dostał się do mojej pipulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssia45
Oczywiście nie chodzi o podróże tylko mam obawy bardziej ze względu na wiek . Czy dziecko bedzie zdrowe i czy ja nie zachoruję . Ale bez względu na wszystko dziecko sie urodzi i bedde je wychowywac jak najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ma swoją kolej rzeczy. W tym wieku kiedy ma się odchowane dzieci pragnie się zrobić coś dla siebie.... odpocząć bo wszystko w młodości poświęciło się macierzyństwu. Byłabym bardzo nie zadowolona z faktu ciąży... ale cóż widocznie los sprawił, że nie odpoczniesz musisz zebrać resztki sił i wychować jak najlepiej maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×