Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam hopla na punkcie ślubów

Polecane posty

Gość gość

Od dziecka a w zasadzie odkąd siegam pamiecia zawsze interesowaly mnie śluby i wszystko co jest z nimi zwiazane pamietam jak byla w gazecie para mloda to ja wycinalam i wklejalam do specjalnego mojego albumu jak w jakims serialu pokazywali slub to wpatrywalam sie w ekran jak sroka w gnat jak jechałam na slub kuzynki to bralam aparat i robilam jak najwiecej zdjec pannie mlodej kiedy szlam sobie chodnikiem i widziamam ze u mnie w kosciele odbywa sie slub to stalam i czekalam tak dlugo az mloda para wyjdzie z niego przyjmie zyczenia i odjedxie nawet czasami kiedy szlam do kosciola na zwykla msze a odbywal sie wczesniej slub to szlam kilka minut wczesniej zeby zobaczyc panią młodą. Powiedxcie czy ja jestem uzalezniona od tych slubow mam juz swoje lata i przez ten caly czas nadal intereduje sie slubami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet lubi śluby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty jedna, chociaż może mało kto aż tak ;) Przekuj to w zaletę i zostań.... konsultantką ślubną :) Ja również z miłości do tematyki ślubnej związałam się z tą branżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi czy to jest ciezki zawód. Z tego co sie orientuje to kazdy weekend ma sie zajęty wlasnie przez sluby i powiedz czy trzeba byc na slubie ktory sie irganizuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zdecydujemy sie na knsultamnta slubnego ale na jakies 4-5 miesiecy przed slubem chce wsxystko sama zorganizowac a pod koniec typu przypilnowania ostatnich dekoracji kwiatow transportu dla gosci itp to juz sie konsultant slubny zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:58: Nie jestem konsultanką, tylko fotografem. Również borykam się z problemem zajętych weekendów, ale jest mnóstwo zawodów gdzie trzeba godzić się na takie wyrzeczenie, więc nie traktuję tego jak coś szczególnie dziwnego. Trochę rozmawiałam z konsultantkami i tak: prawdziwa konsultantka to stresująca i zabiegana praca. Ale tak czytając Twoje pytania dochodzę do wniosku, że to nie jest praca dla Ciebie. Odnoszę wrażenie, że Tobie zależy na lekkiej, klasycznej pracy, po 8 godzin dziennie pn-pt. gość21:24 Nie wiem czy znajdziesz dobrego konsultanta, który weźmie takie zlecenie. Przecież weekend, a tym samym termin miałby zajęty, a zarobek pomniejszony, bo skromniejsze zlecenie. Na takie coś pojdzie tylko konsultant, który ma mało zleceń, a tym samym... kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 10.03 dlaczego uwazasz ze to praca nie jest dla mnie bardzo lubie sluby tak jak napisalam mam hopla na ich punkcie wiec moze to jest jakis znak moze to jest moj przyszly zawod bardzo uwielbiam sluby i wesela i wszystko co jest z nim zwiazane. A co do konsultanta to dlaczego myszlisz ze na tak krotki czas nie pllaca mi sie wynajmowac jej przeciez zdąży sobie zarobic a im blizej do slubu tym wiecej spraw do zalatwienia a na 3-4 miesiace przed to akurat dobrze zeby konsultant sie tym zajął kwiaty dekoracje my w dniu slybu nie bedziemy mieli za duzo czasu tego polnowac a konsultant sie tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoj ślub juz mialas? to moze Ci przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie swojego slubu jeszcze nie miala niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dalej z tym tematem ktos sie dalej wypowie w tym temacie czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozylam sobie kilka knt na blogach slubnych żeby śledzić przygotowania prawdziwych panien młodych. Ach jak ja im tego zazdroszcze kiedy ja wyjdze za maz i bede mogla również przygotowywac sie do swojwgo slubu dekoracje sala jedzenie suknia samochod itp itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialbym zostac fotografem slubnym, ale nie bardzo wiem, czy wolno bez zadnych zezwolen robic zdjecia w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomaestro
Musisz spełnić kilka punktów: 1. Potrafić robić dobre zdjęcia (czytaj mieć dobry sprzęt, jasne obiektywy, umiejętność używania trybu M) 2. Zrobić kurs liturgiczny dla fotografów http://www.kurs-liturgiczny.pl/ 3. Znaleźć zainteresowane pary (na początek możesz poszukać w rodzinie i wśród znajomych) 4. Uzyskać zgodę miejscowego Proboszcza na fotografowanie na ślubie (musisz mu pokazać zaświadczenie o ukończonym kursie liturgicznym dla fotografów). 5. To chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fantastycznie! Powinnaś zostać KONSULTANTKĄ ŚLUBNĄ :-) szkolenia organizuje Perfect Moments w kilku miastach, zobacz sobie na stronie perfectmoments.pl czy na FB: facebook.com/PerfectMomentsPL Idealna praca - kiedy jest Twoją PASJĄ :-) Ja byłam na takim szkoleniu teraz w grudniu, rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz 32
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Ustaliliśmy, że część obowiązków przekażemy fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Byliśmy zachwyceni, nasi goście także, piękne kwiaty My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×