Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam juz tego dosc!!!!

Polecane posty

Gość gość

Mojemu mezowi odbija szajba. Teraz chwilowo nie pracuje a ja jestem w ciazy. Jego ukochanym zajeciem jest ogladanie tv. A ode mnie chce tylko jednego: robic mu kawe/herbate/jesc. Sam pierwszy nie wstanie tylko czeka az ja mu zrobie kawe i kanapki bo inaczej to mi "dupa do lozka przyrosla". Nie dba o siebie. Seks uprawiamy rzadko. Juz sama nie wiem co mam zrobic zeby sie zmienil. Poradzcie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie zrobisz,nie pasujecie do siebie i to wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ozna by powiedziec widzialy galy co braly... ale czesto ludzie zmieniaja sie z czasem, na gorsze niestety :( to smutne ze jestes w ciazy a nadal mu uslugujesz. powiedz raz a dobitnie - nosze w sobie Twoje dziecko, moze to Ty bedziesz mezczyzna i zrobisz dla odmiany cos dla mnie? ja bym chyba szalu dostala w Twojej sytuacji, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie przejmuj sie tak .To realne zycie .Jako optymistka spojrzalabym na to na wesolo: oglada tv , ale jest w domu, nie szlaja sie , nie wydaje kasy na jakies drogie hobby-typu motor np. Wiesz kazdy ma cos ulubionego -ja akurat pasjami czytam, haftuje , robie na drutach . Niech mi ktos tego zabroni, to odgryze mu reke :-P Zrobienie kanapek , czy kawy -az to taki wielki wysilek nie jest , troche ruchu nie zaszkodzi ci.Jednak jesli ci to przeszkadza , postaw sprawe jasno : ze nie jestes sluzaca i robic kanapek nie bedziesz , bo on tez nie ma rak w gipsie . Nie widze wielkiej tragedii u ciebie , ewentualnie asertywnie postepuj : to zrobie, tego nie .Tego wymagam , na to przymkne oko . Co do seksu -nie wypowiadam sie. Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyście do siebie pasowali chociaż trochę,to byś wlała w ramach zabawy erotycznej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze jak mowie mu zebysmy zrobili cos razem to on zaraz "a zrobisz jesc? Jestem glodny". Ttafia mnie juz powoli szlag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah.No jak chlop glodny to zly , jak najedzony leniwy . Przesadzasz chyba Kochana.Zrob mu te kanapki, a potem zrobicie cos razem .Schlag to zly nastroj robi .Odpusc troche moze. Lepiej tak, jak mojej mamie maz( moj ojciec) po tylu latach stwierdza, by dla niego nie gotowala , bo jest paskudna gospodynia i nic mu nie smakuje . Ze moze go otr****ahah.To dopiero przykre dla niej .Jak chce od ciebie jedzenia to ma zaufanie do ciebie ( jeszcze :-P ) . Wez na wesolo dziewczyno zycie . Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko szkoda ze poza zarciem to juz nie jest mily. Ewentualnie jak mu kupie piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×