Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewyspana1

Mam koszmary....

Polecane posty

Gość Niewyspana1

Od tygodnia nie moge spac spokojnie w nocy i budzą mnie nad ranem koszmary. :/ dzisiaj nie wytrzymałam i sie popłakałam bo jak zwykle budze sie zaraz po tym jak moj facet wyjdzie z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie czasem śnią zwłoki rozkładajace sie,jakies obozy koncentracyjne,kiedys snil mi sie taki pochód ludzi,oni niesli poprzywiazywan emnostwo nagich ludzkich zwłok,cale stosy,palili je,czesto tez snia mi sie wypadajace zeby i inne takie,a tobie co sie sni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyspana1
Dzisiaj mi się śniło, że szlam przez jakies osiedle w środku nocy i ktoś chodził po domach i pukał do drzwi. Nie przyglądałam sie tej osobie, nie zwracałam uwagi, było ciemno. Pozniej zobaczyłam wóz policyjny przy jednym z domów i duzo krwi na drzwiach. Odwróciłam sie i jakaś postać w krwi cała zaczęła za mna łazić :/ jak za daleko sie oddaliłam to znowu to cos włazilo do domów i mordowało ludzi :/ dziwne i chore to... Czasami mi sie śni ze swędzi mnie np. Twarz zaczynam sie po niej drapać i zdrapuje skore cała mieso wychodzi i krew sie leje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam dziś dziwny sen śniły mi się śmigłowce, statki obcych i brygady SWAT które z nimi walczyły, antyterroryści ostrzelali osiedle, spuszczali się z lin ze śmigłowców, ostrzelali moje mieszkanie, czołgałam się po podłodze zasypanej odłamkami szkła, potem przyszła jakaś agentka do mieszkania, w masce na twarzy, kamizelce kuloodpowrnej i robiła zdjęcia takim dziwnym aparatem gdy spytałam po co te zdjęcia powiedziała że nie może mi odpowiedzieć bo to ściśle tajne normalnie Matrix chyba idzie Halny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie sniło,ze mnie sasiad przeleciał;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam tą schizę gdy wyjrzałam przez okno i zobaczyłam te śmigłowce i te statki obcych, to było takie przerażające i realne.... na rozbitej szybie były ślady krwi mąż przyszedł z sypialni a ja w ostatnim momencie krzyknęłam by padł na ziemię....były kolejne strzały długo trwało zanim otrząsnęłam się z tego snu śmieszne że śniłam po angielsku i rozmawiałam z tą agentką w tym języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie już od dłuższego czasu, co noc, śni się, że muszę porządkować dom po mojej zmarłej babci. Codziennie wygląda to inaczej, ale zawsze jest dość nieprzyjemne. Czasami w tych snach pojawia się też babcia i choć wiem, że nie żyje, rozmawiam z nią. Po przebudzeniu dziwnie się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyspana1
Też macie podobnie jak ja, że koszmary wam się śnią jak macie wolne i zostajecie sami lub w jakis innych okolicznościach? :/ bo jak jestem u siostry albo mamy z moim wolne w tym samym czasie to sie wysypiam... Gorzej jak zostaje sama... Wtedy mi sie śnią przedziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąsiad chociaż przystojny ? czy raczej stary cap ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×