Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lift gruszkowy

mam nietypowy problem w pracy

Polecane posty

Gość lift gruszkowy

Nie chodzi o żaden romans. Po prostu wkurza mnie jedna sprzątaczka. Opisywałam to kiedyś tutaj. Po prostu mam jej dość, jej wchodzenia w tyłek szefowi. Widzę, że szef bardzo ją faworyzuje, wtajemnicza w sprawy, o których ona nie powinna wiedzieć. Do tego jak coś wyjdzie to potem ma pretensje do mnie, a zapomina, że ona tez mogłaby coś wynieść. Męczy mnie ta cała sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lift gruszkowy
Rozmowy zmierzają do niczego. Ona ma za duże u niego profity, nawet jak coś zawali to nie wyciąga z tego konsekwencji. Czuje się bezkarna. Nawet zaczyna rządzić w moim biurze bo ma na to pozwolenie. Szlag by was nie tarfił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lif gruszkowy
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wituś-sprytuś
MZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lif gruszkowy
To się dzieje naprawdę. Ja niczego nie zmyślam. Sekretariat. Sektor publiczny. Jestem sama i jak idę na wolne to ona wtedy mnie zastępuje. Rozumiecie? Tylko teraz dochodzi do tego, że nawet jak ja jestem to ona się rządzi jak u siebie. Bo szef jej pozwala. Ostatnia sytuacja. Nie było mnie chwilę, wracam i pytam się czy była poczta a ta że tak i już wszytsko porozdawała. Myślałam, ze szlag mnie trafi. Od kiedy to sprzątaczka segreguje pocztę? A szef, że dobrze, że wie, co do kogo jej adresowane. Chora sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lif gruszkowy
Przychodzą goście to wtedy mało sie nie zabije żeby podac kawę. W fartuchu. Ludzie jak to wygląda. Źle mi z tym. Bo to wkońcu moje biuro. Ona niech lepiej zamiata korytarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lif gruszkowy
Wychodzi na to, ze szef am do niej większe zaufanie i bardziej liczy sie z jej zdaniem. Wiecznie tylko ona, ona, ona. Normalnie rzygam jak ją widzę. A wygonić jej z biura nijak nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wituś-sprytuś
może stary ją rucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lif gruszkowy
EEE skąd. On ma tendencje do młodych. Kobieta po 50. taka babocha, nie wyróznia sie z tlumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wituś-sprytuś
może jakaś jego krewna / koleżanka z podstawówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lif gruszkowy
Nie. Ta opcja odpada. Mam dostęp do akt osobowych. On nie pochodzi z naszych stron. Mieszka tu od 10lat. A ona z dziada pradziada. Nijak nie mogę wyczuć jakie koligacje są między nimi. Facet po studiach, a ona nawet podstawóki nie ma. Czuje się bardzo pewnie, a on jeszcze ją faworyzuje. Co ona powie to świete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lif gruszkowy
Jak się jej pozbyć? Żeby nie była już taka cwana. Bo normalnie szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lift gruszkowy
help:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z_a_g_a_d_k_a sprzątaczka rządzi w biurze? a co to za biuro?? Jak kazde inne. Chcesz zdobyć informacje, spytaj sprzątaczkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lift gruszkowy
Co byście zrobili na moim miejscu? Sprawa nie jest prosta, szef ją bardzo faworyzuje, możńa rzecz, że niewidzialna prawa ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wituś-sprytuś
ciekawe co ten kutas w niej widzi może mu trzepie konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×