Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ogromne kompleksy na tle moich piersi

Polecane posty

Gość gość

a raczej ich braku, moj wzrost to 163, waga 45, ogolnie jestem szczupla ale moje piersi to pozal sie boze, mam faceta ale on raczej nie pozbyl mnie tego powiedzial ze jego cycki nie obchodza ze on woli nogi i tylek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloo jakies propozycjee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakbyś przytyła ze 3 kilo to by się pojawiły, ale generalnie nie ma co robić sobie kompleksów tym bardziej że jesteś atrakcyjna i się podobasz i kręcisz faceta z którym jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
przynajmniej jesteś szczupła . .Lepsza szczupła dziewczyna bez piersi niż otyła 80 kg z piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wyglądasz pewnie podobnie jak ja ;) ja uslyszałam od neiktórych że mam za małe - co ciekawe od rodziny ;) ale facet wlasnie buduje we mnie pewność siebie :) no i widać że mu się podobają, zawsze mogłby je traktować po macoszemu, albo tylko gdy przypomnę dotykać i szczerze ze strony facetów marudzenia nie słyszałam. ciężko wymagac by przy naszej budowie były jakieś wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze,że podobasz się swojemu mężczyźnie :) musisz pokochać swoje piersi,zaakceptować siebie taka jaka jesteś. Wstawaj codziennie rano patrz w lustro i mow ze jestes piekna,ze masz piekne piersi, zobaczysz ,że z czasem przestanie Ci to przeszkadzac. Wszystkie modelki maja małe piersi(prawie w ogole ich nie maja) .Jesteś szczupła ,szukaj dobrych stron siebie,cycki to nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
ciężko wymagac by przy naszej budowie były jakieś wielkie uwierz mi , jestem ekspretem . Są szczupłe dziewczyny z dużymi piersiami , to sprawa genów , a nie wagi. Dowód masz tutaj: https://www.youtube.com/v/rSG6Hepvpo0%26list=PL7D9F12BEA304EEC4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie ze masz maly biust. Przynajmniej nie bedzie obwisly z biegiem lat. Bo niestety z czasem na kazde wieksze piersi zaczyna dzialac grawitacja ;-) mowie to jako kobieta z duzymi piersiam. Moje jescze nie wisza ale wiem że to nie uniknione pomimo dobrze dobranych stanikow i dbania o dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej, neich ci będzie, jest mnóstwo kobiet ważących 40kg ze wzrostem min. 160 majacych duży biust, pasi prawiku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mowie to jako kobieta z duzymi piersiam." raczej rzadko to słychać ze strony obdarzonych kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
okej, neich ci będzie, jest mnóstwo kobiet ważących 40kg ze wzrostem min. 160 majacych duży biust, pasi prawiku? według mnie około 20 % kobiet z wagą ponizej 50 kg ma duzy biust . Wiec raczej mało dla 75 kg będzie około 70 % z duzymi piersiami .. Wiec widac waga ma na to wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem, miałem wiele kobiet i biust to naprawdę nie jest taka istotna sprawa, żeby mieć przez to kompleksy. Wiadomo, że lepiej mieć większy niż miseczka A czy małe B. Ale najważniejsze, żeby kobieta była miła, zadbana i przede wszystkim kobieca. Są naprawdę ważniejsze sprawy niż cycek. A już kompletnie nie rozumiem, jak laski coś tam pieprzą, że ich cipka nie jest ładna. Co za bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekii bardzo wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie masz wymiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
autorko tematu wiesz mi dziewczyny z małymi piersiami sie podobają jesli maja takie wymiary 82-62-94 natomiast jezeli masz 82-65-85 to już zdecydowanie gorzej biodra powinnny być szerokie ( minimum 90 cm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mierzylam siee nie bede tu pisac mielibyscie pewnie niezla beka... no co a mam zrobic, moze po dziecku przytyje sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, no normalnie mam tak samo.. tyle ze wzrost 164 I waga 45/46 cyckow nie mam prawie w ogole 6/7 cm roznicy w obwodach, chcialabys popisac na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie no chcialabym przytyc jem ile moge i slodkie i slone i tluste, co do innych kobiet z moim wzrostem i waga one maja piersi nie wielkie ale maja moga ubierac fajne bluzki czy sukienki ja sobie na to nie moge za bardzo pozwolicc bo dziura jak sie schyleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja jest szczupła i ma wielkie cycki, ideał :D Zrób sobie operację jak Ci to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kolezankoo wyzej jak Ty to mierzysz ? moze ja jeszcze dodam ze mam prawie 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i mnie też bardziej obcodzą nogi i tyłek. Miałem dziewczynę z biustem rozmiar D i twój wzrost i szczerze to w ogóle miałem to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kupienia masz specjalne tabletki na porost biustu, opisano je w artykule na blogu eaktywni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 93-64-90 i 164 cm przy wadze 50 kg. Kolejny dowód, że można być szczupłą z biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmierz swoj obwod pod biustem zaraz jak sie konczy, a nastepnie w biuscie jak najbardziej wystaje. U mnie to bardzo malutka roznicaa..Jack juz mowilam 6/7 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze ja mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod biustem 71 w biuscie 74 ;// co wy na too

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×