Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2___

Mam okres co dwa miesiące a lekarka mówi, że tak ma być.

Polecane posty

Gość 2___

Mam 17 lat, od dziesięciu mam niedoczynność tarczycy. Często miałam nieregularne miesiączki, ale zawsze było to przesunięcie do max 7 dni. Od pół roku mam okres co dwa miesiące, a moja endo mówi, że tak ma być i to nic nie znaczy. Co robić? Zmienić lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienic lekarza bo bedziesz miała w przysżłosci problemy z zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2___
Mówiła mi już dawno, że jest prawdopodobieństwo, że nie będę mogła mieć dzieci. Ale ja chyba nawet nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam jeszcze gorzej i jestem na lekach od kilku miesięcy i powoli zaczyna się poprawiać. Zależy mi na dziecku w przyszłości, w wieku 16 lat poznałam fajnego faceta, w wieku 18 lat poszłam do ginekologa (czego bym się po sobie nie spodziewała) bo widziałam że jemu na dzieciach zależy i kiedys je będzie chciał mieć. Dziś mam 20 lat, jesteśmy razem ale sytuacja z okresem nie unormowała się, choć jak mówię jest lepiej. Zmień lekarza to nie jest błaha sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a powiedz mi czy przytyłaś po lekach na niedoczynność i ile miesięcznie płacisz za leki? Pytam ponieważ moje dziecko jest w trakcie oczekiwania na wyniki i endokrynlog podejrzewa właśnie niedoczynność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2___
Po lekach przytyłam, ale to chyba przez to, że wpieprzałam bez opamiętania, bo miałam stany depresyjne. Ale się ogarnęłam i schudłam. Biorę Euthyrox N75 po 1,5 tabletki teraz, bywało różnie, bo TSH skacze mi z np. 0,50 do ponad 20,0. Nie są drogie, nie pamiętam dokładnie ile, ponieważ zazwyczaj kupuje więcej żeby mieć w domu w przypadku braku w hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×