Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sorella Ballesta

mam prawo do płci jaką chcę w danej chwili i nie będzie biskup mi jej narzucał

Polecane posty

Gość Sorella Ballesta

bo biskup nie jest mną i nic konkretnego o płci nie wie bo nie kopuluje Płcie ma się 3: biologiczną, psychologiczną i społeczną. U większości wszystkie 3 są identyczne i stałe, ale niektórzy mają różne a nawet zmienne ... i trzeba to uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolny człowiek ma prawo być kim chce i wara od tego klechom i ich agenturze !!! Kościół i podległe mu państwo nie jest od wyznaczania płci obywatelom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, masz równiez pelne prawo do leczenia psychiatrycznego, masz prawo do obciecia sobie penisa i przyszycia go samodzielnie w dowolnej chwili, nie masz prawa narzucac, by ktos odcial i przyszyl za ciebie, ale masz prawo zrobic to samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płeć to mamy biologiczną. reszta - uwarunkowania i normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardenia z Kielc
a jak ktoś ma penisa i psychikę kobiety to kim jest twoim zdaniem ? Facetem ? To nie płeć cielesna decyduje o czlowieku ale psychika. Psychika decyduje, a nie budowa ciała i człowiek bez różnych kawałków ciała może istnieć ale z wykastrowaną psychiką nie. Zresztą podobnie jest z wiarą - to psychika decyduje w co wierzymy i za co gotowi jesteśmy umrzeć. Taka Grodzka woli znosić zniewagi i pogardę katolików niż wyofać się ze swojej płci psychicznej tak by ją uzgodnić z płcią cielesną. A co do obcinania sobie penisa to przytpominam, że czczony przez Kościół Orygenes obciął sobie interes aby lepiej czcić Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler z lubością wlaściwą zboczeńcom gmera w majtkach swoich owieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co komu do tego kim się czuje ?! najważniejsze by dobrze pracował, był uczciwy i prawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół z wiernych zrobił hodowlę katolików i dlatego tak mu zależy na kryteriach płci. Kościół - hodowca dba o potencjał rozrodczy hodowli bo od iloći owieczek zależy jego bogactwo i potęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
religię się krzewi poprzez indoktynację ludzi a najbardziej podatne na indoktrynację są dzieci. Klasyczna, patrialchalna rodzina zawsze była główną ostoją indoktrynacji katolickiej i dltego kler tak broni ten model rodziny. Wie, że z jej zmianą na rodzinę patchworkową upadnie jego władza nad dziećmi wykonywana rękoma zindoktrynowanych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół to największy wróg wolności ! Przypominam że na indeksie ksiąg zakazanych były dzieła większości filozofów ! Kościół wściekle atakował wolność słowa. Kościół był przeciw transfuzjom i przeciw transplantacjom. Kościół to siłą wsteczna cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat, a kto zwróci życie tym, których zabito w imię wiary katolickiej, kto przywróci godność tym prześladowanym i pogardzanym w imię krzyża ? Paza tym gdyby taki Gądecki mógł to od razu by zakazał wolności słowa, a z kobiet zrobił królice rozpłodowe. Tylko pamięć i opór broni nas przed wszechwładzą kleru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek ma prawo być wolnym od religii a w praktyce niewoli się go już religią w niemowlenctwie w momencie chrztu a potem jest intensywnie indoktrynowany przez kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłupieni przez kler rodzice najpierw sami ogłupiają swoje dzieci a potem oddają je w ręce parafialnych ogłupiaczy i żeby było straszniej ogłupianie dokonuje się w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski episkopat chce decydować kto jest kobietą a kto mężczyzną poprzez narzucenie prymitywnego cielesnego kryterium płciowości podczas gdy nauka pokazuje że kwestia tożsamości płciowej jest złożona i wystepuje przede wszystkim na poziomie psychologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha czyli co, mimo ze masz pauke jestes dziewczynka? i dzieci tez urodzisz bo kryterium cielesne nie decyduje?! :D co za banialuki.... jest jeszcze jeden przyklad, czytalem o badaniach gdzie brali dwojke malutkich dzieci zanim cokolwiek psychologicznego sie u nich wyksztalcilo i zaobserwowano ze chlopcy patrza na inne rzeczy niz dziewczynki. to tez wina kosciola? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co, mimo ze masz pauke jestes dziewczynka?" tak właśnie jest ! Możesz mieć różną płeć cielesną od psychicznej, i to ta druga jest decydująca bo człowiek to nie tyle ciało co psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wlasnie najwieksza glupota naszych czasow. ja w to nie bede brnal dalej ale bardzo ciekawie na ten temat wypowiedzial sie max kolonko w jednym ze swoich felietonow nt islamizacji. oni przyjada do nas, i cala ta cholote gejowo-genderowa wytna, a rozowe feministyczne marsze splyna krwia zanim jeszcze wezma sie za chrzescijan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom intelektualny katolików potwierdza tezę o negatywnym wpływie indoktrynacji katolickiej na stan mentalny jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest wplyw jakiegokolwiek katolicyzmu bo religia nie ma tu nic do rzeczy. kazdy normalny czlowiek nawet ateista potrafi jednym spojrzeniem odroznic chlopca od dziewczynki. jezeli nie potrafi to z obiektem na ktory patrzy jest cos nie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereznik ale z Ciebie ignorant pie/rdolony! Gość dobrze pisze. Można mieć pałke ale psychikę mieć kobiecą i na odwrót mieć cyc i być wg psychiki facetem. Jest wiele takich osób i codziennie mijsmy je na ulicy nie zauważając nawet tego że kiedyś byli nią/nim. Tu macie przykład. Po prawej byli NIĄ/Po lewej są NIM. http://m.sadistic.pl/przystojni-transseksualisci-vt102239.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest margines co w normalnym swiecie oznacza dewiacje (a w swiecie technicznym dywergencje) czyli odstepstwo od normy. nic tu wiecej dodac nie mozna. rownie dobrze moglbym wam powiedziec ze jestem "krolem formacji bursztyna z planetuy uran" i co, to ze tak uwazam to oznacza ze jestem??!! to samo z wasza plcia okreslana psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim pieprzyc w teorii mpzna o wszystkim zwlaszcza jak sie ktos utrzymuje z datkow ja uwielbialem kolesia yeebiacego czytelnikow harrego pottera czekalem az odniesie sie do jasia i malgosi, ta sama osnowa - dzieci i czarownica zamiast czarownika nie odniosl sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbereznik ty katolski poj***e idź się uczyć na porządnej uczelni zamiast słuchać bredzących biskupów i pseudo-profesorów w sutannach którzy muszą wiarę stawiać ponad wiedzą naukową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem, czemu katolicki biskup uzurpuje sobie prawo aby decydować jakiej ja jestem plci ?! To moja prywatna sprawa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To teoria, którą się chce narzucić, koncepcja odejścia nie tyle od prawa boskiego, co od prawa natury - powiedział o gender w radiu RMF FM abp Józef Michalik" jak widać biskupi uważają się teraz nie tylk za ekspertów od wiary ale i od biologii ? Gdyby lepiej się kształcił w seminarium to wiedział by, że wiara miała wynieść człowieka ponad biologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malicki beniek
w ramach gender rozwija się poliamoria czyli miłość, seks i życie w kupie i ja to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie wy macie biskupow ludzie no...? prosze mi wskazac co ma biskup do tego czy masz pauke czy cyca??? no co ma piernik do wiatraka. czy to biskup kazal ci sie urodzic dziewczynka lub chlopcem??? o co wam chodzi??? dorobiliscie sobie ideologie do czegos i na sile staracie sie ja nam wciskac. ostatecznie to twoj cyc czy pauka, chcesz to sobie obetnij tylko nie kaz mi nazywac cie dziewczynka czy chlopcem skoro na pierwszy rzut oka widze ze nim nie jestes?!?! co ma do tego biskup...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbereznik twój katolicki móżdżek jest za mały aby myśleć prawidłowo. Nauka katolicka wyżarła ci logikę i tego się nie da już naprawić. Podziękuj proboszczowi i mamusi że cię mentalnie wykastrowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×