Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam pytanie do kobiet, ktore maja bogate życie erotyczne

Polecane posty

Gość gość

dużo kochanków, jednorazowe przygody itp Jak to robicie? Jak wyrywacie facetów? Czy jesteście po prostu tak atrakcyjne, że sami Was zagadują? Może ubieracie się prowokacyjnie? Pytam, bo też bym tak chciała :( jestem trochę nieśmiała, zamknięta w sobie, ale w głębi serca dzika bestia :p wydaje mi się, że źle nie wyglądam, faceci często się za mną oglądają, ale żaden nie decyduje się zagaić. Albo coś ze mną mocno nie tak, albo odstraszam ich swoich wycofaniem. Pomóżcie proszę, jak nabrać odwagi, flirtować, kokietować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietą nie jestem, ale nie widzę problemu... chcesz zaliczać, to ogłoś się na jakimś portalu, a chętnych będziesz miała na pęczki, a jak masz ochotę na seks, po prostu zaproponuj to wprost... tak robią te puszczalskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę cię bzyknąć póki masz mały przebieg, bo potem to strach, można coś załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazosia
Chodze kotku jako singielka do swinger klubu. Tam przystojniaki których sobie wybiorę obrócą mnie tyle ile potrzebuję, nikt złego słowa nie powie tylko wszyscy mają uśmiechnięte i szczęśliwe minki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem atrakcyjna w tradycyjnym tego slowa znaczeniu, mam bardzo duza nadwage i jestem po 30stce. Plusy w moim wygladzie to piekne wlosy i calkiem niezla twarz. W przygody jednorazowe od kilku lat juz sie nie bawie jestem juz za 'stara' na budzenie sie w obcych mieszkaniach tudziez wywalanie kogos ranem ze swojego bo chce sie w spokoju przygotowac do pracy. W obecnej chwili mam uklad z 3 facetami, kazdy z nich jest zupelnie inny i z kazdym jest fajnie. Przyjaznimy sie i uprawiamy seks, oczywiscie z kazdym z osobna :) spotyjkam sie z nim np na weekendy albo w tygodniu, w regularnych odstepach czasu. Bardzo mi taki stan rzeczy odpowiada. Wszystkich poznalam przez aplikacje Tinder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz bardziej mi wstyd za kobiety(sama nią jestem )..dlaczego nie chcecie się szanować???...czy nie lepiej być ładną ,zadbaną i co najważniejsze zdrową!!!...potem się nie dziwcie ,że wasi faceci was nie szanują ,bo niby dlaczego ? puszczalskie?.....potem marna szansa na poznanie normalnego mężczyznę ,który będzie was kochał ,dbał i szanował...sex jest dla ludzi ale myśleć trzeba mózgiem a nie d...ą OPAMIĘTAJCIE SIĘ MŁODE DZIEWCZYNY I nie nie jestem nawiedzona, ale kobieta taka normalna ,zadbana i z rozumem,-matka żona i kochanka tylko dla swojego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyj i daj żyć innym.Co cie to obchodzi jak sie prowadzą inne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy szuka tego, co mu odpowiada Ja nie potrzebuje, dzieci, wicia gniazdka i faceta placzacego mi sie po mieszkaniu. Lubie mieszkac sama, podejmowac samodzielne decyzje i myslec o zyciu w perspektywie jednoosobowej. Seks uklad sprawdza sie jak dla mnie doskonale. Mialam propozycje stalego zwiazku... wciaz mam, ale nie interesuje mnie to. A ty moralizatorko wstydzaca sie za grzechy swiata pilnuj swoich wlasnych interesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha uwielbiam takie swiete kwoczki :) od podstawowki z jednym facetem, potem tylko pod pierzyna i po ciemku a przed snem zmawiaja pacierze za te co sie zle prowadza ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw na na fb jakieś swoje półnagie zdjęcia. Szybko znajdą się chętni. Tyle, że wyjdziesz na desperatkę, ale cel osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś ..dlaczego nie chcecie się szanować??? Co to znaczy szanować się kotku? Czy nie lepiej być ładną ,zadbaną i co najważniejsze zdrową!!! Jestem właśnie taka i mój facet mnie szanuje ,bo niby dlaczego ? Bo jestem puszczalska a on to kocha, normalny może do końca nie jest, raczej trochę zboczek, ale kocha ,dba i szanuje...sex jest dla ludzi i myślę mózgiem, d...a służy do odbierania bodżców dotykowych. Nie wiem czy się opamiętam bo to jet poprostu bardzo przyjemne i mój mąż to lubi, dla samej idei dotyczacej szanowania sie napewno nie - matka, żona tylko dla swojego mężczyzny i kochanka dla tych których sobie wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szanuję SIEBIE, tzn moje potrzeby i temperament, a nie robię tak, żeby inni źle o mnie nie pomyśleli. Większość facetów patrzy na cnotę kobiety, a nie swoją i ja mam takich hipokrytów w d***e. Normalni faceci nie mierzą wartości innych osób ich "przebiegiem". Można lubić seks, mieć przygody i fantazję i być zdrowym, szanującym SIEBIE człowiekiem. Wystarczy nie robić nic wbrew sobie i szanować uczucia drugiego człowieka. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się grubo mylisz, co do przebiegu. Normalni faceci bardzo zwracają na to uwagę. Z dużym przebiegiem tylko się je rżnie. Te lepsze traktuje się zupełnie inaczej, nie jak d****** Oszczędza się im tony kłamstw hehe. I mają więcej szacunku od nas tego prawdziwego nie udawanego bo z dużym przebiegiem nikt takiej naprawdę nie szanuje, nie wierz w bajki, może jacyś desperaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosć 02:15 hehe kredku powodzenia u kobiet życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadam ci tylko jedno pytanie: jesli danoby ci wybor ozenic sie z d***** czy sie z nia przespac to co bys zrobil? meskie d***** tez istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moklos

Kobieta wystarczy,że się ubierze seksi i juz mnóstwo facetów bedzie chciało zaliczyc, bo ogolnie faceci szukaja seksu.Jak jest ładna,to moze miec modeli na peczki..problem w tym,że wiekszosc kobiet szuka kogoś na stałe a nie na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moklos
Dnia 26.11.2014 o 03:15, Gość gość napisał:

To się grubo mylisz, co do przebiegu. Normalni faceci bardzo zwracają na to uwagę. Z dużym przebiegiem tylko się je rżnie. Te lepsze traktuje się zupełnie inaczej, nie jak d****** Oszczędza się im tony kłamstw hehe. I mają więcej szacunku od nas tego prawdziwego nie udawanego bo z dużym przebiegiem nikt takiej naprawdę nie szanuje, nie wierz w bajki, może jacyś desperaci.

czasem taką miało pół wsi a wyjedzie do dalekiego miasta i łapie na męża jakiegoś, co nawet nie zna jej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moklos
Dnia 25.11.2014 o 11:55, Gość gość napisał:

Nie jestem atrakcyjna w tradycyjnym tego slowa znaczeniu, mam bardzo duza nadwage i jestem po 30stce. Plusy w moim wygladzie to piekne wlosy i calkiem niezla twarz. W przygody jednorazowe od kilku lat juz sie nie bawie jestem juz za 'stara' na budzenie sie w obcych mieszkaniach tudziez wywalanie kogos ranem ze swojego bo chce sie w spokoju przygotowac do pracy. W obecnej chwili mam uklad z 3 facetami, kazdy z nich jest zupelnie inny i z kazdym jest fajnie. Przyjaznimy sie i uprawiamy seks, oczywiscie z kazdym z osobna 🙂 spotyjkam sie z nim np na weekendy albo w tygodniu, w regularnych odstepach czasu. Bardzo mi taki stan rzeczy odpowiada. Wszystkich poznalam przez aplikacje Tinder.

i oni też mają prócz ciebie jeszcze 3 inne...spoko,luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×