Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MAM STRASZNE KOMPLEKSY. JAK Z TYM WALCZYĆ ?

Polecane posty

Gość gość

wyglądam jak chomik.. mam grube poliki, wielkie usta i blizny po trądziku.. wszyscy twierdza, ze nie sa widoczne, ale ja je widze ! jestem szczupla i podobno zgrabna, ale ta twarz... niewiem juz co mam robic . czuje sie okropnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz na ludzi ,na pewno nie jest tak ,zle zastanów się czy nie wyolbrzymiać wsojego problemu,my kobiety lubimy popanikować ;-))) ale głowa do góry na pewno nie jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry makijaż ,fryzjer ,dobry ubiór pomaga ;-)) może warto przejśc drobną metamorfozę zrobić coś wspanialego dla sb;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no inni twierdzą, ze jestem ''ladna'' niewiem czy mowia tak zeby mnie pocieszyc, czy co.. ale ja w to nie wierze. bo czesto tez obrywalo mi sie, ze jestem paskudna. niby w okresie rok-poltora temu i w dziecinstwie. ale ejdnak to zostaje w psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla porownania to jestem ja kiedyś (jakies 4lata temu) : i59.tinypic.com/2lb16jo.jpg a tutaj jestem ja aktualnie: i60.tinypic.com/2el5rbo.jpg (jakies 3miesiace temu) i wczoraj: i61.tinypic.com/2evxgll.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygladalas tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z tymi brwiami każda teraz maluje grube paskudne sobie brwi z daleka widać że sztuczn rozumiem delikatnie przyciemnić ale nie malowc az tak fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, 4 lata temu tragedia, ale jak mam być szczera to ja też wstydzę się swoich zdjęć sprzed 4 lat :D bo wyglądałam...no.... :P a Ty serio jesteś ładna :) no wiadomo że nie jakaś oszołamiająca piękność ale żadna z nas nie jest, no chyba że w oczach swojego ukochanego :) poza tym ciesz się że masz ładny nos, bo akurat nic nie szpeci tak jak brzydki nos. A rzekomych ''polików'' się nie dopatrzyłam serio, widywałam już dziewczyny prawdziwie chomikowe. Tak więc daj sobie spokój i nie szukaj na siłę o problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są tylko przyciemnione. z tym ze są grube ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe brwi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz co druga nastolatka wali sobie takie brwi wygladają okropnie taki nienaturalne co innego nadać ładny kształt przyciemnic ok ale nie zamalowac tak mocno jagby olejną pomalowano fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na zdjeciu wyglada. ja to maluje kredka dopasowana do koloru wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezły joke, ktoś kto ma takie kompleksy jak ponoć ty, nigdy by nie wrzucił fotek na forum do oceny.... chcesz oklasków??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie niby ? wlasnie wrzuca sie na forum zdjecia, bo i tak, i tak pozostaje sie anonimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jsk Cię ktoś rozpozna? Na 3 wyglądasz najładniej i duzo młodziej niż na 1. Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 . moi znajomi nie wchodza na takie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×