Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urodziłemsięw1995

MAM TEGO SERDECZNIE DOSYĆ

Polecane posty

Gość urodziłemsięw1995

! Czuję się beznadziejnie.Mam tego wszystkiego powyżej uszu.Mam dosyć tego fałszu,zakłamania,beznadziei.Mam dosyć patrząc na te zakłamane mordy,kurwy i kurwiarzy.Znam 3 języki obce,studiuję na dobrym kierunku i co mam kurwa z tego?Nic.Niestety nie jestem zbyt bogaty i nie mam szans,żeby jakakolwiek dziewczyna mnie pokochała.Kto ma w tym kraju dobrze?Jebane miernoty,którym słoma z butów wystaje,a pracę dostają dzięki znajomościom.Ja jako człowiek inteligentny,wrażliwy,zawsze starający się pomóc ludziom dostaje od życia wpierdol,natomiast najgorsze kurwy i tępe śmiecie zarabiają tyle,że się w głowie nie mieści,mają dom,rodzinę i żyją szczęśliwie.A ja co mam?Gówno.W każdym normalnym państwie ze swoimi zdolnościami intelektualnymi miałbym perspektywy na normalne samodzielne życie już teraz,a tak?Za ile czasu zacznę zarabiać normalnie,żeby nie obciążać już matki,która i tak mi wypomina,że od urodzenia mnie utrzymuje i jestem dla niej tylko ciężarem?Za 5,6 lat w najlepszym wypadku?To jest kurwa nonsens.Chciałem pojechać pracować za granicą,niestety nawet to nie wypaliło.Mam już dosyć słuchania w domu,że jestem ciężarem,mimo ,że studiuję(teraz pójdzie 2 rok) to i tak jest mi wypominane,że płacą mi na studia i każą być wielce wdzięczni.Jak ja się z tym kurwa czuję?Jak śmieć.W normalnym kraju pracowałbym i studiował uniezależniając się od matki,a tak muszę ją obciążać kosztami utrzymania.Od zawsze byłem traktowany jak śmieć,i tak zostanie już do końca.I co mi z predyspozycji intelektualnych,które i tak na razie do niczego mi się nie przydają?Gdybym był jebaną miernotą ze znajomościami miałbym pieniądze,rodzinę i miłość, a tak mam gówno i depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niechęć do życia i niewiarę w to ,że kiedykolwiek ktoś mnie pokocha.W domu nigdy tej miłości nie było,tylko wieczne kłótnie,a teraz bolesna samotność.Dosyć mam k***a tego,nie chcę takiego życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. oddziel ludzi od problemu 2. rozwiazuj problemy a nie ludzi 3. falsz i zaklamanie jest wszedzie, beznadzieja kaze wylapywac ci to ZAMIAST wylapywac pozytywy - zmien to, zmien schemat swojego myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na skraju wykończenia nerwowego.Nie mam miłości,nigdy jej nie zaznałem,rodzice się nienawidzą,żadna mnie nigdy nie kochała,po prostu czuję frustrację,złość i nienawiść do otaczającego mnie świata,pełnego hipokryzji i p**********o syfu,kanalii i kolaborantów,którzy mają dobrze,bo się sprzedali,a nie nadają się do niczego innego niż do z********ania na polu i orania zębami ziemi,z***bane zachlejmordy bez żadnych zasad moralnych i nie znający podstawowych zasad savoir-vivre.Ktoś się pewnie przyczepi o to,że przeklinam?Bo mam dosyć,rzygam już swoim życiem i tym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz musisz czyms rzygac wybierz cos jadalnego :D co widziales dzis ladnego? Ja lsniace krople deszczu na plocie odbijaly sie w nich swiatla ulicznej latarni a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiec jednak sa ludzie, ktorzy czuja tak jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
szedłem dzisiaj 7 km ze spuchniętą stopą,miąłem fioletową twarz z bólu,utykałem,przejechało obok mnie ok 100 osób ,i ktoś się chociaż zapytał,czy wszystko w porządku?Nie,przyspieszali jeszcze bardziej!Czy ja bym się zapytał?Tak!Bo jestem inny,mam coś takiego jak współczucie w sobie,niestety działa to tylko w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cipo rozczulasz sie nad soba... Juz widze jak tu znasz te 3 jezyki obce... Lacina to znasz na pewno, polski tez, a ten 3 jezyk to juz nie jestem pewna... Mowisz ze rodzice sie nienawidza, ty jestes na ich utrzymaniu... Ja odeszlam z domu z jedna walizka, od 11 roku zycia bylam molestowana seksualnie i bita przez wlasnego ojca, matka udawala, ze tego nie widzi. Nie mialam mozliwosci takich jak ty isc na studia, ledwo skonczylam ogolniak, bo spalam po krzakach... Teraz mam 38 lat i zyje dobrze, poradzilam sobie. A ty facet rozczulasz sie nad soba...penis cie swedzi. Tak ci dosadnie powiem, a nie samotnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ang,rus,ser wredna istoto.Jestem p*********m romantykiem,nie mnie swędzi.Myślisz,że mi chodzi tylko wyłącznie o jedno,to jest nieprawda.ja tęsknię za dotykiem ,czułością.Uważasz,że mam z***biście bo mogę studiować?A latające talerze o 3 w nocy jak miałem 3,5,7 lat,krzyki,których się bałem.W szkole podstawowej i przez 2 klasy gimnazjum byłem traktowany jak śmieć,bo pomagałem wszystkim,a w nagrodę wleźli mi na głowę i do******lali jak mogli.Tak,moje życie jest takie z******te,że aż mam go dosyć.Mogłem zdechnąć w brzuchu równie dobrze i się nie urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodz cie przytule dziubus :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź Słodziaku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Może jestem sfrustrowanym wulgarnym kretynem,ale wtulę się w Ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
bo marzę tylko o miłości,a patrząc na to jak inni żyją,a jak ja żyję,mam dosyć po prostu tego...Mam gdzieś całą resztę,ale ja nawet miłości nie mam w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz zamienilabym sie z toba na te latajace talerze i traktowanie jak smiec, ale zeby moj ojciec nie chcial mi wpychac swojego fiuta... Ta ty jestes romantyk jak z koziej d**y. Kazdego faceta swedzi fiut... Przytulanki, cacanki, a potem macanki... Za stara jestem na te teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes c**a dlatego w inny sposob loja cie w d**e wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam stare jest tylko cialo, dusza chce zawsze kochac :) gdzie jest moj misiaczek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
za pedofilię powinna być kara śmierci moim zdaniem.Czy Ty nie rozumiesz,wredna istoto,że co prawda seks też by się później pojawił,ale nie byłby najważniejszy w tym wszystkim?Wiadomo,pociąg seksualny,itd.Wydaje mi się,że nienawidzisz płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mam pociag seksualny, chyba jestem zdrowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
tutaj :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już znałam takich co twierdzili że znają 3 języki a sie okazało że potrafią się ledwie przedstawić i opowiedzieć gdzie byli na wakacjach. Założe sie że taki poziom reprezentujesz, jeżeli nie to napisz mi jakie książki w obcych językach przeczytałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto czy to jest na temat?? co ty jemu chcesz udowodnic? LOVE IS ALL YOU NEED :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc to kilka smisznyvh ruchow i spuszczenie z krzyza... A potem ewentualnie alimenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
Myślisz,że potrafię ledwo się przedstawić w danych językach?Nie rozśmieszaj mnie.Angielskiego nauczyłem się w szkole oraz rozmawiając z ludźmi z zagranicy,rosyjskiego uczę się 4 rok,zresztą mam część rodziny w Grodnie,to jest mi łatwiej. Serbskiego natomiast nauczyłem się dzięki jugojęzycznej koleżance,słuchając serbskiego rapu ,czytając artykuły w gazetach oraz rozmawiając z ludźmi,dla których ten język jest językiem ojczystym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje tobie, jesli naprawde tak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kurcze czego ci misiek trzeba? pomysl i kasy na rozwieniecie interesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta seks zawsze jest najwazniejszy, chyba ze mu juz nie staje. To wtedy jak to mowia... Dupa siada. Komu ty mydlisz oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i mógłbyś bez problemu przeczytać np wiadomości? albo byś zrozumiał je ze słuchu? czy masz poziom typu 'jak sie czujesz' 'co na obiad'. Nie musisz mi odpowiadać. Widze po wypowiedziach że nie jestes taki z******ty jak ci sie wydaje ze jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prowadzic korespondencje biznesowa w tych jezykach potrafisz? Bo jak nie to twoja znajomosc jezykow jest pracodawcy nieprzydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłemsięw1995
korespondencję biznesową ?Po angielsku -tak. Po rosyjsku i serbsku-jeszcze nie,ale spokojnie jakbyś mnie pani wspaniała wyrzuciła z bagażnika w Belgradzie,poradziłbym sobie bez problemu.Skąd u ciebie taka nienawiść do mnie?Jesteś 2 razy starsza,i siejesz tutaj defetyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×