Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam uzbierane pieniądze i nie mam z kim jechać na wakacje

Polecane posty

Gość gość

Mam 18 lat , to moje ostatnie takie wakacje bo potem matura studia itd... Wrociłam 2 tygodnie temu z obozu zza granicy , i duszę się w tym swoim miescie , tu nie ma co robić , i z kim Znajomym albo się nic nie chce , albo nie moga , albo ich nie ma Uwielbiam podróżować , przez cały rok zbierałam kasę i uzbierałam 800 zł , myślę że to by starczyło na kilka dni np w Londynie gdybym znalazla tanie bilety lotnicze albo autokarowe , strasznie chcialabym zobaczyć Londyn jeszcze w te wakacje Ale sama nie pojade , rodzice by mnie nie puscili zreszta sama nie chce Znajomi nie mają kasy I nie wiem co robić... nie chce reszty wakacji spedzić na tym swoim odludziu tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800 zł za kilka dni w Londynie łącznie z biletami lotniczymi? :D śmieszna jesteś. Nawet nie wiesz jaki Londyn jest drogi nawet dla zwykłego Brytyjczyka. Abstrahując już od faktu, że 1 funt = ok 5-6 zł. Byłam w Londynie wiele razy. Za sam pobyt trzeba zapłacić ok 2000 zł za kilka dni i to bez biletów :D za 800 zł to Ty najwyżej możesz pojechać w Tatry albo nad morze, ale i tak nie poszalejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahahahaha 800zł na kilka dni w Londynie. Ahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie wy jesteście przyzywczajeni do łatwizny i wszytsko załatwiacie przez jakies biura , na gotowe :) Ja byłam już kiedyś w Paryżu za 450 zł na 3 dni Wystarczy wcześniej sobie wszytsko przygotować - tanie bilety z wyprzedzeniem można znalezc nawet w cenie do 100 zł w obie strony , jeśli ma się szczeście albo szuka na bardzo długo przed wyjazdem to można zmieścić sie nawet w kilkunastu złotych Hostel czy coś podobnego - to tak samo kwestia wcześniejszego przygotowania , ja akurat miałabym nocleg u swojej starszej kuzynki , więc za free 800 zł spokojnie starczyło by mi na 2-4 dni na inne wydatki , wejścia itd. Więc o to sie nie musicie martwić , rozumiem że te komentarze wynikaja oczywiście z waszej wielkiej troski , jestem bardzo wdzięczna , dobrze że w Polsce nadal mamy takich wspaniałych przyjaciół , ale jak sami widzicie - poradzę sobie ;) Pytanie dotyczyło czego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobyt w Londynie (powiedzmy 5 dniowy): -najtańszy hostel (łóżko w pokoju 10 osobowym :D ) - ok 30 f za dobe - 30 x 5 = 150 f = 650 zl -bilet na metro tygodniowy - 30 f = 150 zl -jedzenie - 10 f dziennie przy zalozeniu, ze zrobisz zakupy w markecie i przezyjesz na kanapkach i drozdzowkach - 10 x 5 = 50 f = 250 zl -bilety wstepu do muzeow? atrakcje? chyba ze dla Ciebie zwiedzanie to bezcelowe lazenie po ulicy. Ale pewnie chcesz zwiedzic jakies muzea czy chociaz przejechac sie London Eye - ok 100 f = 500 zl - bilet w dwie strony z lotniska do Londynu - 50 f = 250 zl Razem to daje: 1800 zl - i to bedzie bardzo oszczedny i biedny wyjazd! A jeszcze dolicz bilety lotnicze - ok 400 zl Razem 2200 zl :D tyle kosztuje 5 dni w Londynie. Bardzo ubogie 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taki portal na którym można szukać osoby na wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, nie wynika to z troski ale ze znajomosci rzeczywistosci w Londynie :D Londyn jest dużo droższy niż Paryż. Wiem, bo w Paryżu też byłam. A po drugie - kiedy chcesz te bilety kupić z wyprzedzeniem? Do konca wakacji został miesiąc. Sprawdz ceny ryanair czy wizzair. Bilety sa po co najmniej 500 zl w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn ? Ruch, syf, pelńo ludzi i bardzo drogo. Lepiej jedz na Chorwację, do Słowenii, albo choćby w polskie Tatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, nie słuchaj ich. Oczywiście, że za takie pieniądze możesz spędzić parę fajnych dni w Londynie. Tylko nie mozna iść na łatwiznę, ale wszystko trzeba planowac. Tanie loty możesz znaleźć np. tu: http://www.lataj.pl/ . Przespać możesz się u znajomych albo na couchsurfingu. A zwiedzać możesz tylko darmowe atrakcje. I juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz jechać sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaaaaaaaa
800 zł na Londyn to trochę mało... Nawet jeśli znajdziesz tani przelot i nocleg ( choć to nie ejst takie proste jak się wydaje) to samo jedzenie tam sporo kosztuje, nie mówiąc ,że jeślibys chciała coś zwiedzić to bilety swoje kosztują do muzeów czy do klubów jakbyś chciała poimprezować... Bo niby co tam zamierzasz robić kilka dni, spacerować tylko ulicami? Moim zdaniem tak z 1200, 1500 to takie minimum żeby coś skorzystać z takiej wycieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwjdwewewefefe
za tyle to możesz polecieć do Londynu na dzien ,gora dwa dni.. Byłam z biurem podróży i zaplaciłam 1400 za 4 dni na miejscu tyle ,że to byla wycieczka autokarowa wiec razem 7 dni wycieczki, czyli da się ,ale chyba bez przelotu, musiałabyś dojechać autokarem jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaaaaaaaa
a jak masz tylko 800 i nie zdobędziesz więcej to pomyśl może o wycieczce gdzieś w Polsce ,albo gdzieś blisko i tanio, zależy jeszce gdzie mieszkać ,ale Węgry są fajne, Słowacja, Czechy np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś pojechała stopem i znalazła bardzo tani nocleg plus zabrała ze sobą jakieś konserwy itd to może by dało radę ,ale to dość ryzykowne tak samemu jechać więc odradzam ;) wybierz się gdzieś do Polski albo zbieraj kasę następny rok i wtedy będzie Cię stać na Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×