Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wyrzuty sumienia

Polecane posty

Gość gość

Pewnie to troszke nietypowe ale cóż.. Od dawna zajmuje się magia,jak i połowa mej rodziny ze wschodu. Potrafię zrobić naprawde wiele, o czym sie wam nie śniło nawet. Mój chłopak umierał na raka w tamtym roku. Początkowo wiadomo-złość i szok ale szybko zaczął walczyć , miał dość pozytywne nastawienie mimo złych rokowan. Troszkę go podleczylam, wyniki się poprawiły ale potem był moment , ze było gorzej i tu się zaczęły schody, wpadłam w jakąś depresje i juz nie dałam rady się skupić na pomocy.. Powiedziałam mu że jeżeli umrze to ho wskrzesze,on uwierzyl i pogodził się z tym...;/ a ja mam takie wyrzuty sumienia ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz, zaden czlowiek nie ma takiej mocy. Zajmij sie czyms racjonalnym i wtedy pomagaj ludziom tam, gdzie racjonalna pomoc jest mozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obrazy ale jesteś ograniczona To że nie widziałaś nie znaczy że nikt nie ma takiej mocy. To jest ta sama moc która potrafi wywolac chorobe, czy nastawienie (uroki np milosne ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też to potrafi, nawet codziennie śpiewa: mam tę mooooocccc mam tę moooooccccc mam tę moooooccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wskrześ w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chłopak dalej żyje. Czy prócz mocy uzdrawiania masz jeszcze jakieś. Póki nie mieszkałam ze swoim facetem nie wierzyłam w bajki. Teraz jestem w stanie uwierzyć w wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej dwa pierwsze zdania to pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem ze wskrzeszeniem jest taki, że musi zostać zachowana równowaga. Życie za życie, krew za krew. Jeśli nie znajdziesz ofiary, to życie zostanie odebrane tobie. Tylko jeden był taki, co potrafił robić to bez konsekwencji, ale jego historię znają wszyscy i nawet uczą się o niej na religii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żyje. Może się uda, kto wie ale nie robię sobie wielkich nadziei. Długi czas bylam w rozpaczy , dopiero od niedawna czuję się troszkę lepiej ale to jeszcze nie to. Nie potrafię się skupić i tu jest problem. Potrafię uzdrawiać, porozumiewać się telepatycznie, siła woli podnosić przedmioty,wywoływać pogodę,wpływać na żywioły itp. Potrafię też uśmiercić powodować wypadki, choroby itd. Co masz na mysli mówiąc o tym facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpada elektrycznością, potrafi np. Silą umysłu włączyć światło, kanały w tv zmienić. Zazwyczaj wtedy przychodzi jego zmarły dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza podczas jego snu jego mózg wchodzi na te częstotliwość. Też tak potrafisz? Kiedyś spotkam podobnego człowieka, wystarczył im uścisk dłoni aby " wiedzieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uzdrow mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robilasz: Reiki, Uzdrowienie Praniczne, Kwantowe, Bioenergia. Czy jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 ciekawi mnie skąd masz taka wiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też siła umysłu potrafię zapalac światła,zmieniać stacje radiowe ,tv nie oglądam więc nie probowalam ale to w sumie to samo:) otwieram szafki siła umysłu w nocy i strasze wspollokatorow ;) . widziałaś to na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro tu wejde jeśli Internet nie przerwie .dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:34 Jeśli to do mnie tej od elektrycznego faceta to gdybym nie widziała tego na żywo to bym nie pisała. Widziałam nie jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to nie prowokacja to mam nadzieje ze bedziesz miec wyrzuty sumienia do konca zycia.....magia to nie zabawa a ty myslisz ze w Boga sie bedziesz bawic . Moze jak poniesiesz konsekwencje swoich czynow to sie czegos nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby dlaczego miałaby mieć wyrzuty sumienia do końca życia?pamiętaj że wysłana energią wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz zadnych podstaw do Wyrzutow Sumienia. Skoro interesujesz sie Parapsychlogia to wiesz, ze kazdy ktory przychodzi na swiat, wybiera swoja droge, rodzicow, miejsce urodzenia, wazne wydarzenia zyciowe i dlugosc zycia. (Karma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:53 Dlaczego powinna miec wyrzuty sumienia? Poniewaz wiedziala ze byl chory i umierajacy,wiec co robila? Podleczyla go wyniki badan sie zmienily na lepsze ,a potem bylo coraz gorzej ...i tu jest pytanie czym go tak leczyla ...energia? No to sa to kpiny . Najwieksza energie posiada Bog i On lekarzem naszych dusz. Najbardziej wkurzajace jest to ,ze ludzie naczytaja sie tych ksiazek parapsychologicznych i mysla ze juz wszytko wiedza o energii i zjawiskach paranormalnych tylko ,ze ta energia ktora sie wydaje nie koniecznie pochodzi od Boga. To ,ze energia wraca mmhhhh zycie to nie tylko fizyka ,wiec pewnie i wraca a w jakiej postaci to sie przekona.Ja tam z Panem Bogiem wole nie zadzierac bo wiem ze za takie rzeczy sie placi i to slono,wiec lepiej miec czyste sumienie. A czy autorka ma czyste,to juz powinna sobie zadac to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:03 Wedlug Ciebie kazdy kto przychodzi na swiat wybiera sobie date ur.,rodzicow ...itd. Naczytalas sie ksiazek i myslisz ,ze jestes wszechwiedzaca no to zobaczymy kiedy bedziesz w trudnej sytuacji czy te ksiazki uratuja twoje zycie ,skoro uwazasz ze nawet dlugosc zycia zalezy od Ciebie bo sobie wybralas ile bedziesz zyc? Jestes smieszna.....czyli wedlug Ciebie choroby tez sobie wybierzesz ,bo przeciez na cos trzeba umrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam naturalny dar , a nie wyuczony na podstawie książek. Może źle ujęłam ale to jest magia. Nie uzywam przedmiotow, wszystko robię słowem,myślą. Gościu a sugerujesz ze niby od kogo jest ta energia? Jeśli jesteś chrzescijanka i wierzysz w Jezusa to nie wydaje mi się, żeby istniały inne upoważnione energie na miarę Boga. Jest jeden Bóg, i są co najwyżej upadle anioły, nie ma diabla-przeciwnika Boga równie wielkiego jak on , zwodzacego ludzi. Tak wynika z Biblii, ze slow Jezusa a nie nauczania kościoła. Nie jestem wierzaca, więc mnie to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, ktoś zgryzliwy się pojawił... nie,nie będę miała wyrzutów bo nie zabilam go - mogę mieć wyrzuty ze obiecałam coś czego jeszcze nie zrobiłam i nie mam pewności czy się uda zrobić, jeśli nie to cóż..pozostanie zal. Skoro źle mi życzysz to i wiedz że ja moge to zrobic a wtedy cale zycie ci sie posypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:39 Oczywiscie ,ze jestem chrzescijanka i dlatego brzydze sie magia jak i manipulacja bo przeciez magia to nic innego jak wplywanie na czlowieka,rozne zdarzenia...... Jak dla mnie to jedno ochyctwo. Piszesz o upadlych aniolach tyle ,ze one maja swojego przywodce w postaci ,lucyfera,belzebuba,szatana jak wolisz bo pewnie nawet nie wiesz o jego istnieniu wolisz twierdzic ze sa tylko upadle anioly i myslisz ,ze przyjemniaczki z nich ,a i owszem Bog zawsze bedzie rzadzil bo On jest Wszechmocny ...tyle tylko ,ze diabel jest sprytny nawet sprytniejszy niz myslisz. A skoro jestes ateiska to moze Cie zwodzic i wcale mozesz o tym nie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:41 Nie,nie zycze Ci zle ,ale widac ze jestes pelna negatywnej energii skoro tak myslisz. I taka energia Go leczylas....wspolczuje. Twoje slowa "wiedz ze moze cale zycieci sie posypie"....grozisz mi .....Zeby ci sie czasem tobie posypalo ,skoro zajmujesz sie takim dziadostwem to myslisz ,ze posiadlas niewiadomo jakie moce. Skoro uwazasz siebie za kogos kto moze wskrzeszac ludzi to chyba cos ci sie pomylilo Nie badz taka do przodu bo ci wtyle zabraknie. Za kogo ty sie uwazasz jak dla mnie to jestes ...CZAROWNICA Tylko Ci miotly brakuje i kapelusza ziemniaczanego nosa i owlosionego pieprzyka na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 15:47 ciekawi mnie skąd masz taka wiedzę Znam ten rodzaj magii, ale go nie stosuję. Jeszcze nie zwariowałam. Wiem dobrze, jakie byłyby konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dnia 28.04 do 15:53 Potrafie tez usmiercic ,powodowac wypadki, choroby.....moze to ty go usmiercilas a sama o tym nie wiesz bo jak ktos chce wplywac na zywioly ......zabawne ze az taka moc posiadasz a co na to Bog ktory ma chyba wieksze predyspozycje niz ty.? Poczytaj sobie lepiej Biblię,a nie bedziesz glodnych kawalkow pisac. Jesli wykorzystujesz do tego celu zywioly i wyzsza magie to ,dziw ze jeszcze zyjesz. Bo czym wojujesz od tego giniesz. Radze wiecej pokory w zyciu,a mniej wymadrzania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zdolnosci moze sobie kazdy wyrobic. Jest wiele literatury na ten temat. Jest zlem powolywac sie na Boga, szatana, Biblie itp. Bogu jest wszystko mile ktore nie szkodzi innemu a pomaga. Naszym zadaniem na ziemi jest rozwoj duchowy i postep w kreatywnosci. Jak ktos potepia innych, to juz sam sie potepil. Autorko nie masz zadnych podstaw do wyrzutow sumienia. I tak by Twoja dzialalnosc nic nie pomogla. Jeszcze raz podkreslam, ze dlugosc zycia kazdy sobie sam wybiera zanim przyjdzie na swiat. Jest duzo ludzi ktorzy wybieraja krotkie zycie i w nastepnych zyciach wybieraja inne rasy dla wzrostu swojej kreatywnosci i duchowosci. Naleze do klubu ktory zajmuje sie Parapsychologia, i rozmowa z duchami i aniolami nie jest mi obca. Ponadto jestem praktykujacym katolikiem i przez to lepiej rozumie Pismo Swiete. Odrzucam niektore interpretacje wiary przez zgrzybialy polski kler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×