Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Gość Sylwus13

Postanowilam zalozyc nowe forum,by nowe mamy mogly swobodnie pisac jak sie odnalazly w roli matek,i jak sie maja ich pociechy,bedziemy dzielic sie radami i doswiadczeniem,,pozdrawiam,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus13
dziewczyny zaparaszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinianinia
HEJ jestem mamusia czerwcowa,puki co mamy sie dobrze :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wkoncu pomyslalas Sylwus z tym forum :-) odezwe sie pozniej bo maly placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeksandra 24
Mam na imie Hania i mam 3 miesiaczna córeczke Maje,mala przechodzi straszne kolki,co zrobic? pomozecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem mamą Julki urodzonej 3 czerwca.Mam 30 lat,jestem z pod Warszawy.Co do kolek ja niestety nie pomogę nie miałyśmy z tym problemu[na szczęście]wydaje mi się że nie ma na to super skutecznego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus13
gosza84 jestes :-) fajnie ze znalazas nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwus a ty masz chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Czesc dziewczyny,ja mam na imie tez Sylwia :-) jestem woj zachodniopomorskiego z nad morza, co do kolek to moge pomóc :-) my przetestowalismy wszystko masaze,cieple oklady,kropelki wszystkie bobotic forte,esmumisan,sab simplex,infacol ,esputicon nic nie pomaga,jestesmy na nutramigenie ale juz tym nowym LGG Moze sprubujcie u mnie byl wskazany ze wzgledu na skaze i jest ok choc wczoraj nie ciekawie prawie 24 godz placz :-(pomaga wlaczona suszarka,nosic,tulic calowac,niestety musimy przez to przejsc nie ma nato lekarstwa,dziewczyny napiszcie wiecej o sobie,gosza84 witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus13
Ja mam córcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus13
Ja mam córcie :-) kruszynka witaj milo cie poznac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus13
Ja mam córcie :-) kruszynka,gosza84 witajcie milo was poznac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co stosujecie na ciemieniuche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ciemieniuchy nie miał, ale u przyjaciółki sprawdził sie jakiś płyn z Ziaji. nie pamiętam, chyba to http://ziaja.com/kosmetyki/2909,kremowy-olejek-myjacy-dla-dzieci-na-ciemieniuche-hypoalergiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeksandra24
z emolium tez jest zel na ciemieniuche i jest super napewno bedziesz zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia85
Witajcie :) moja Lilka urodzila sie 12 czerwca. Jest cudnym dzieckiem , ale też musieliśmy swoje przejść z kolka. Teraz jest juz duzo lepiej ale i tak w nocy koło 3 nad ranem zaczyna się stękanie, wiercenie, poplakiwanie i tak do rana :/ Pediatra mówi ze to tez kolka, mam nadzieje ze przejdzie jej bo juz 3 mc skończony. Pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Becia, my tez walczymy z kolkami i wyglada u nas wszystko podobnie jak u was chyba nawet gorzej, kolki trfaja niby przewaznie do 3,4 miesiaca mam nadzieje ze pujda w koncu w cholere! czasem juz mi brak sily :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeksandra24
dziewczyny,bardzo wam wpólczuje my naszczescie ich nie mamy i bogu za to dziekuje, za to mala ulewa strasznie mlekiem i jest problem z kupka ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
alealeksandra u nas tez problem z kupkami a jestesmy na nutramigenie i do tego bolace gazy a czym karmisz?mm czy piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeksandra24
kruszynko,karmie mm a dokladnie bebilonem bo mala sie nie najadala moim mleczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Muj jadl na poczatku bebilon i mial mega zatwardzenia troche tych mlek bylo,bebiko,humana az w koncu nutramigen i skaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jeja wpólczuje wam mamusie,kruszynka bidny ten twoj maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus13
ojojoj widze dziewczyny aktywne i super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Cześć dziewczyny, jestem mama Natalki urodzonej 22.06. Miewamy sie ok, kolek nie bylo ale Nacia ma refluks a ostatnio zrobiala sie wybredna na mleczko. Karmie ja od poczatku Hipp od 2 tyg. karmienie to katorga corcia strasznie placze przy jedzeniu a wode pija jak wsciekla, nawet pediatra rozlozyla rece i nie wie co na to poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
natka i matka o boze biedactwo,jak wam stwierdzili refluks? i milo cie poznac :-) muj sie urodzil 24 czerwca I ma na imie Mioszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich uzyweacie butelek do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Hej dziewczyny chętnie się dołączę. Mam na imie Agnieszka i jestem mamą Stasia. Staś urodził się w prawdzie w maju ale pod sam koniec więc zaliczam go do czerwcowych tak jak miałam termin :) Również przechodzimy kolki, ja mało co jem, boję się mu zaszkodzić więc bułka z masłem i zupa pomidorowa :) Nam pomaga espunisan ale tylko na chwilkę za godzinkę znowu go rzuca . Dziś byliśmy u lekarza bo kaszle i ma katarek ale Pani doktor powiedziała że jak karmię piersią to powinien się organizm sam wybronić. Czy wasze maleństwa potrafią się już same obrócić z brzuszka na plecy? Czy próbują siadać? Mój jest taka kluseczka że stęka stęka ale się nie przewróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Na ciemieniuchę oliwa z oliwek, olejek naturalny , albo oliwka dla dzieci. Smarować potem wyczesywać miękką szczoteczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
agu 27 witaj, widze ze nie jestem sama z kolkami a ty przypadkiem nie udzielalas sie na forum czerwcowe mamy? bo ja tak :-) ja tez podaje espumisan,maly zdarzylo sie ze sie juz przekrecil na brzuszek nie siedzi bo 24 konczy 3 miesiac , o jakich porach was mecza kolki najczesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Robilismy usg brzusia i stwierdzono refluks. My używamy butelek MAM i jestem bardzo z nich zadowolona, Avent i TT u nas sie nie sprawdzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×