Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Hej dziewczyny zrobiłam test w sobotę 31.03.2012 i wyszły 2 kreski. 02.04.2012 powtórzyłam test i są 2 kreski jestem szczęśliwa. A jednocześnie pełna obaw ponieważ w grudniu 2011 roku poroniłam w 6 tyg. ciąży? Któraś z was już wie że zostaną mamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Hej! Nooo,jeszcze nie jestem pewna,bo musze powtórzyć test,ale myślę,że mogę do Ciebie dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie dołączę pierwszy test zrobiłam 28.03 od razu wyszły dwie kreski, od razu beta ( ponieważ też poroniłam w zeszłym roku) pierwsza beta 249, po 2 dniach 615!:) Jestem bardzo szczęśliwa! Termin mam na 5.12 ! :) Mam nadzieje, że już niedługo dołączą do nas inne mamusie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba za tydzień pójdę na betę bo nie jestem u siebie w mieście. albo wstrzymam się do wizyty u lekarza... Będzie nam raźniej przechodzić przez okres ciąży. Macie jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam mdlosci z rana dzisiaj np byly okropne, sennosc, zgaga wieczorami i okropny bol piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1126
Cześć, jak miło :), szukałam takiego tematu, ja zrobiłam test w niedzielę 01.04 (prima aprilis jak nic ;)) i dwie kreseczki :):):):):) Powoli oswajam się z tą wiadomością, niesamowite uczucie :). Pozdrawiam i z chęcią napiszę popołudniu, po pracy ( bo teraz przerwa na jedzonko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Mój termin porodu wg internetowego kalendarza to 09.12.2012,ale jeszcze nie chwalę dnia przed zachodem słońca,bo ta kreseczka w teście była baaaardzo delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny moge dolaczyc do Was...;)Bylam u lekarza 30.03 testu nie robilam,ale podejrzewalam ciaze i nie mylilam sie!Zle sie czuje,co dzien wymiotuje.Nie moge lodowki otworzyc bo mnie odrzuca...Drazni mnie zapach prania.Nie wiem jak ja to zniose,ale latwo nie jest.Jestem w 7 tygodniu,nie wiem kidy dokladnie termin.Powiedzcie mi jakie badania sie robi na poczatku ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny moge dolaczyc do Was...;)Bylam u lekarza 30.03 testu nie robilam,ale podejrzewalam ciaze i nie mylilam sie!Zle sie czuje,co dzien wymiotuje.Nie moge lodowki otworzyc bo mnie odrzuca...Drazni mnie zapach prania.Nie wiem jak ja to zniose,ale latwo nie jest.Jestem w 7 tygodniu,nie wiem kidy dokladnie termin.Powiedzcie mi jakie badania sie robi na poczatku ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka mozesz sobie obliczyc dzien porodu w kalendarzu ciazy jest ich pelno w internecie:) Ale jesli jestes w 7 tc to chyba jeszcze bedziesz listopadowka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powoli zaczynam miec coraz gorsze mdlosci, ale jestem dopiero w 5tc wiec jeszcze do 7 mi daleko i na pewno bez porownania do tego co ty czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Kurczę,piszecie,że macie mdłości. Wg tego,to u mnie byłby 4 tydzień,a niczego nie czuję,oprócz rozsadzajacego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protesia kazda ciaza jest inna, niektore dziewczyny w ogole nie maja ani troche mdlosci cala ciaze, nie martw sie tylko:) a moze jeszcze przyjdzie czas ze przykuje Cie do kibelka to bedziesz jeszcze tesknila za tymi czasami jak nic nie czulas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Preggers-dzięki :) Hm,z drugiej strony nie mam potwierdzeniua,że to ciąża. Czy druga,blada kreska na teście może coś znaczyć? I kiedy mogę powtórzyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardillita18 nie wiem jak to jest w 5 miesiacu ale ja mam teraz tak samo, nie boli mnie ale mam uczucie jakbym miala miec @ za kilka dni lekarz powiedzial ze to normalne i jes;i tak bedzie brac nospe. ale nie wiem cz jest to mozliwe w 5 miesiacu jesli masz taka mozliwosc skontaktuj sie z lekarzem on bedzie wiedzial najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne oznacza ciaze:) mozesz p[owtorzyc po 2 dniach jesli chcesz byc pewna w 100% idz na badanie krwi beta hcg ono mowi dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
protesia, ja nie mialam w ogole mdlosci:) Nic mi nie dolegalo:) Tylko czeste oddawanie moczu;p teraz meczy mnie kolka i bol dolnej czesci plecow. Moje jedyne objawy na poczatku ciazy to byly: brak miesiaczki, temperatura 37.3 i czeste siusianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
preggers, nie chcialabym zawracac lekarzowi glowy, mam wizyte za dwa tygodnie, moze poczekac albo udac sie do lekarza rodzinnego? jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Ardillita18-niestety nie odpowiem Ci na Twoje pytanie,bo najzwyczajniej w świecie nie mam pojęcia. Hmm,do toalety chodze raczej tak często,jak zwykle (zawsze chodziłam często),tylko mam wrażenie,że mi brzuch rozsadza i jajniki :) Kiedy mogę powtórzyć test? Aaa,temperaturę mierzyłam,ale zawsze wieczorem (wiem-bezsens) i wychodzi 37,3 lub 37,4. tak na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
wazne ze nie maleje. slyszalam ze jesli zbliza sie @ to tempka jest ponizej normy wiec badz dobrej mysli:) Ja bym powtorzyla test pojutrze z porannego moczu ( wynik jest najbardziej prawdopodobny). Jesli wyjdzie chocby bladziutka druga kreska lec szybciutko do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Nie,nie malej :) C zyli w obecnej sytuacji,nawet,kiedyz robie popołudniu,moze byc już pewność? :) Kurczę,stresuję się. Poroniłam w 11 tygodniu ciąży 6 lat temu i boję się i to bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę, że jednak
Gratuluję serdecznie i życzę spokojnych ciąż i zdrowych dzieci:) Mam sentyment do terminów grudiowych. Moje starsze dziecko jest grudniowiczem, urodzonym w 2007 roku. Serdecznie Was pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardillita18
Niby tak, ale radze ci zrobic test rano z pierwszego moczu ale nie z pierwszego strumienia( wiesz chyba o co chodzi). Wspolczuje wydarzen sprzed 6 lat, jednak nie zrazaj sie, walcz o swoje pragnienia. jesli jestes w ciazy to uwazaj na siebie 1000 razy bardziej niz kazda inna ciezarna. Ja tak samo mialam na poczatku zagrozona ciaze ale juz chyba wszystko w porzaku cale szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje objawy to bolesność sutków i piersi przy dotykaniu. Jak za szybko wstane to mnie podbrzusze ciągnie. Przed zrobiebiem testu było mi ciągle niedobrze a co do częstszego chodzenia do toalety to jeszcze nie musze. W poprzedniej ciąży jak byłam to nawet w nocy musiałam wstać bo mnie pęcherz bolał pewnie od przyszłego tygodnia się zacznie. I jeszcze śluzu jest trochę... A jak jest u was z seksem bo ponoć po poronieniu nie można bo to powoduje skurcze macicy i może dojść znowu do poronienia, nie wiem co o tym myśleć chciałabym ale się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę, że jednak
Ardiliitia, zauważyłam Twój wpis. Radzę błyskawiczny telefon do swojego lekarza i wizytę dziś, lub natychmiast udać się do szpitala. Pobolewania tu i ówdzie mogą sie zdarzać, ale bóle jak na @ to norma na poczatku ciąży i przez porodem. W 5 miesiącu może to sugerować skurcze, skracanie szyjki. Koniecznie to skonsultuj możliwie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Dziękuję! Oby tak było :) Miałaś zagrożoną? A kiedy udałaś się do lekarza po raz pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Luska-ja też mam ból sutków i piersi,ale to nie większe niż na @. Za to strasznie się brzuch ciągnie. Luska,ja też poroniła,tyle,że tak,jak pisałam-6 lat temu. Byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×