Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamusie z cyklem 26 dni!

Polecane posty

Gość gość

Czy któras porozmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak miewam co jakis czas. choć częściej mam 27, 28 dni...o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w którym dniu cyklu zaszłas w ciaze? my nie mozemy trafic;/ cały czas sie denerwuje tym bo tak bardzo pragniemy dziecka...tym razem 8,9,10,14 i 15 dzien i czekam do soboty na dzien spodziewanejj miesiaczki z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie cykle praktycznie o zawsze i nigdy nie zdarzyło mi się przesunięcie w żadną stronę. Mam regularne do do dnia. W ciąże zaszłam w pierwszej połowie cyklu, dosłownie tuż po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my własnie tez zaczelismy starania zaraz po miesiaczce do 10 dnia pozniej przerwa i 14,15 i 16... Jak sie nie uda to chyba czeka nas wizyta u lekarza...boje sie ze te dni które opuscilismy to były te z owulacja... do tego od kilku dni rano po kapieli leci ze mnie sluz jak woda... juz nie moge wytrzymac do soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26dni
ja jak byłam w ciązy to też miałam taki wodnisty śluz, rozumiem, że w sb powinnaś mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kochac sie codziennie zaraz po okresie do miesiaczki..moze sie uceluje ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dwa dni wystarczy. Mąż powinien jednak ręczny zwolnić ;) Kup sobie testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? ja mialam takie cykle. Udalo sie w 11 miesiacu ale nie wiem w jaki dzien... pierwszy cykl gdy nie myslalam kiedy jest owulacja i tego nie pilnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup testy owulacyjne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy jeszcze o to zapytasz? bo codziennie twój temat i to za każdym razem nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owulacje mialam chyba w 9dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze wyluzuj nie nakrecaj sie tak, jak masz zajsc w ciaze to zajdziesz. Ja mam takie cykle, ale nie celowalismy w owulacje, kochalismy sie wtedy kiedys mielismy ochote, srednio co dwa trzy dni. I zaszlam w drugim cyklu bez zabezpieczenia. Prawdopodobnie ok.11-14 dnia cyklu. Jesli juz tak bardzo chcesz cyrklowac to kup testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×