Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamuśki jaki kolor włosów wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Jestem naturalną brunetką, ale myślę o zmianie koloru. Mam śniadą cerę i ciemnozielone oczy o ciemnej oprawie. Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostań przy swoim kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy tak mówi, a on mi się zwyczajnie znudził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawdę z takim wyglądem, to możesz sobie zrobić co najwyżej pasemka albo brązy jaśniejsze niż własny, ewentualnie jakieś granatowe czy fioletowe czernie. wszelkie rudości, blondy gryzą się z taką cerą i strasznie gaszą urodę. czerwienie, które powiedzmy, ze pasują, to jakieś mahonie, ciemne wiśnie, czyli brzydkie nienaturalne kolory dobre dla starej prostytutki. wiem co mówię, bo sama mam czrne włosy i bardzo ciemną cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostan przy swoim, ewentualnie zrob brazowe pasemka to cie odmlodza, na nic więcej bym się nie odwazyla, sama mam czarne (siwe! ;) ) wlosy i farbuje je na czarno bo mam ciemna cere i zielonkawo-szare oczy ciemna oprawe oczu, wiec nie poszaleje z kolorem. wszelkie odcienie czerwieni/rudości odpadają, o blondzie nie mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ile bym za taka karnacje dala? Ja mam ciemny blond wlosy,bez wyrazu,cera blada,opalam sie jedynie na korpusie,a twarz biala. Nawet po solarium! Najwyzej spale na czerwono czubek nosa i ciut policzki. To dopiero masakra. Kazdy wyprysk swoeco sie jak dioda,a puder niewiele daje,wygladam jako tako z gruba tapeta. Kolor wlosow to dopiero katorga dobrac,bo mam ciemne brwii. Za jasny sie gryzie a za ciemny wyostrzw wszelkie niedoskonalosci. W ogole.patrzec na siebie nie moge i zastanawiam sie czesto co moj maz we mnie widzi:o a jest na prawde przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie wyglądasz tak jak to przedstawiasz :). Pamiętaj, że zawsze możesz rozjaśnić brwi, są takie specyfiki . Ja jako brunetka muszę co 2-3 dni depilować włoski na twarzy, na nogach musiałam zafundować sobie laser:(. A cera masakra, muszę unikać opalania, bo wyglądam jak mulatka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań przy kolorze brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki takie nie są , ciekawe z kim masz wymieszane geny , obstawiam na żyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, jasne. bo czarne rozjaśnione brwi wyglądają przepięknie:D takie metamorfozy jak całkowita zmiana koloru brwi i włosów, to są dobre dla kobiet o bardziej uniwersalnym typie urody, a jak ktoś ma taką "cygańsko"- "arabską" śniadą karnację, to pole manewru jest bardzo małe jak nie chcesz się oszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prababcia przyjechała do Polski z dziećmi w 39 roku, tuż po wybuchu wojny i mordowaniu Polaków na Ukrainie (wtedy była to Polska), druga rodzina to już mocno osadzona w regionie, gdzie mieszkamy. Ale kto wie jakie geny na przestrzeni dziejów się w ich krwi znalazły :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo tylko czy ciemny brąz aktualnie mam naturalne włosy ale super czułam się w rudych:) polecam tylko nie żarówa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze rada odnosnie rozjasniania brwii byla.do mnie,z ta jasna karnacja:D ale powiem szczerze,ze boje sie takiego kroku,ze w ogole bede wygladac jak pajac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×