Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamuska:)

mamy z UK

Polecane posty

Gość młoda mamuska:)

CZY W ANGLI MOGE RODZIC W WODZIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
mozesz tylko powiedz wczesniej poloznej zeby mieli to zaznaczone w dokumenrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
dziewczynyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
a rodziła ktoras jak to wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz jezeli nie ma przeciwskazan ale musisz na ten temat wczesniej porozmawiac z polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
a rodziła juz ktoras w UK? CHODZI MI W WODZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z powodu problemow z cisnieniem nie moglam rodzic w wodzie ale sporo sie dowiadywalam na ten temat. Jezeli masz fajna polozna to powinna Ci wszytsko wyjasnic. Ja umowilam sie z moja w szpitalu kiedy miala dyzur i sala do porodu w wodzie byla wolna, zabrala mnie tam pokazala wszystko i objasnila, mozesz przebywac w wodzie tylko w czasie skurczy i urodzic poza wanna albo urodzic w wodzie . NAjlepiej porozmawiaj ze swoja polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
aha no to fajnie :) dziekuje kochane za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
a rodziła ktoras moze mi powiedziec jak to wyglada?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
nie chce naciskac ani nalegac ale jezeli znajdzie sie taka mama niech mi opiesze wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
zanim wejdziesz do basenu bierzesz prysznic, przynajmniej ja tak mialam. Woda jest przyjemnie ciepla i powoduje, ze sie rozluzniasz. Skurcze sa mniej bolesne. Dostalam gaz i zastrzyk w udo bo epiduralu ci nie dadza jesli bedziesz rodzila w basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
aha a sam porod jak juz wyglada jak połozny odbiera porod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja 4 lata temu rodzilam w basenie i powiem ze było mi cieszko i szybko wyszłam z niego i na zwykłym łóżku urodziłam synka ;) jak chcesz rodzic w wodzie to powiec położonej ona zanotuje w karcie ciazy a jak bedziesz jechać do porodu to musisz powiedzieć ze chcesz rodzic w wodzie to oni przygotują basen ;) teraz jestem w 21 tyg i chce rodzic na łóżku tylko chce spróbować ze znieczuleniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
a mam pytanie czemu zrezygnowałas z basenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuska:)
do anulka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia600
Moj np porod nie nadawal sie na basen.Mialam komplikacje i reakcja lekarzy musiala byc szybka ,liczyla sie kazda sekunda.W wodzie byloby to nierealne.Nie mowiac o tym ,ze tracili tetno dziecka ,mialam na sobie to cale osprzetowanie ktg,kroplowke i w pewnym momencie musieli cos przyczepic do glowki dziecka by sprawdzic puls,ktory spadal i zanikal.Porod w wodzie jest dobry jak masz perfekcyjny porod jak w ksiazce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a bo plany były na porod w basenie ale było mi tam zle nie mmialam twardego podłoże i cos na zaparcie rak a basen był gumowy ale z tego co mi Polozna mówiła ze teraz maja nowe wanny z uchwytem na zaparcie wiec dowiesz sie wszystkiego od położonej jak masz problem z językiem poprosz o tłumacza ja wybrałam teraz porod naturalny ale ze znieczuleniem epidiural tylko boje sie tego znieczulenia ja jestem z kent rodze w gilingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a bo plany były na porod w basenie ale było mi tam zle nie mmialam twardego podłoże i cos na zaparcie rak a basen był gumowy ale z tego co mi Polozna mówiła ze teraz maja nowe wanny z uchwytem na zaparcie wiec dowiesz sie wszystkiego od położonej jak masz problem z językiem poprosz o tłumacza ja wybrałam teraz porod naturalny ale ze znieczuleniem epidiural tylko boje sie tego znieczulenia ja jestem z kent rodze w gilingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia124
Jeżeli mało Wam informacji, które są tutaj zawsze możecie próbować na stronie daymynews.pl wydaje mi się, że całkiem sporo osób tam przesiaduję teraz i znajdzie się ktoś obeznany w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×