Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

maniaczki torebek

Polecane posty

Witam mam obsejse na punkcie torebek.. Moze któras z was tez ?? ile macie par?? ja mam 9.. a moze tak tu bedziemy sie nimi wymeiniac lub je sobie sprzedawac.. Prosze o wszelkie wypowiedzi i propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też dołaczę... jestem początkująca, bo mam ich jakieś 10, ale to o wiele za mało jak dla mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najleprze
na zly humor-nowa torebka zawsze pomaga:) ja tez czasami sama je szyje-wychodzą calkiem profesjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lirene
mała uwaga - torebek nie liczy się w parach :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magenka
ja mam dwie pary do pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy chcecie je odkupowac nawet powiedzmy mniej modne?.....ja mam kilka których nie nosze i szkoda by zalegały...nosze dwie na zmiane i wystarczy mi.........mam jedną białą ładną jakby :na górze węzsza a spód szerszy...zapinana na zatrzask..ma długi pasek. moze któras zechce 131 87 27 GG........mam jeszcze kremową taka na ramię ...ładna taka skóra ekologiczna nieco połyskująca.......nieco w srodku widac ze uzywana........mam większą czarna np na uczelnię aby A4 włozyć.......jakby materiałowa..na ramię, na zamek..........nawet nie mam kiedy nosić tego wszystkiego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam około 30 torebek. Oczywiście dalej kupuję. Z tym ,że mam na tym punkcie takiego świra,że często kupuję torebki,których nigdy pewnie nie dobiorę do garderoby.Kupuję przeróżne nawet vintage.Oczywiście przy zakupie decyduje to coś....albo przepiękna skórka,albo ciekawy wzór,albo niespotykany kolor,albo niestety tu muszę się przyznać bez bicia .... renomowana firma+uroda torebki.Zazwyczaj w użyciu codziennym mam kilka torebek.Reszta czeka na okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę foto
XYZA21@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej to cham ja mu nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie na allegro upolowałam ciuszki.. ale tzreba tez sie rozejrzec za nwoa torebka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy ni4 miałam hopla na punkcie torebek, butów, bizuterii - tylko na punkcie książek, kosmetyków, perfum. A torebki mam 3, co i tak jest niezłym wynikiem, jak na mnie - dwie czarne, jedna mała i błyszcząca, druga większa, na ramię, matowa, a trzecia jasnozielona z pomarańczowymi koralikami, średniej wielkośi, ale pojemna jak czołg. Tą zwykle noszę latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******+
me to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoli
ja mam sporo ok. 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka j porobie zdjęcia to powysyłam.moze której się z was spodoba.......jedną napewno chce sprzedac białą..opisałam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLBean
jaka torebka pasuje do futra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się zę musi być elegancka skórzana i w tym sezonie obowiązkowo chociaż z drobnymi elementem cyrkonii.. acha.. i raczej powinna być mała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam zdjęcia tej białej torebeczki....trzy fotki......nie nosiłam jej często więc jest w bardzo dobrym stanie i spokojnie moze posłuzyc komuś jeszcze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×