Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość choclair

manicure i pedicure we Wrocławiu - co polecacie?

Polecane posty

Gość choclair

wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłam na profesjonalnym manicurze czy pedicurze, dlatego uznałam, ze czas się wybrać ;) stąd pytanie - polecacie jakieś salony we wrocławiu? albo odradzacie korzystanie z konkretnych? proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejnoa
We Wrocławiu dużo sie mówi o Denique w Magnolii. Możesz spróbować tam isć. Tylko obczaj sobie terminy i ceny zeby nie było zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclammojemiasto
Ale chyba nie tylko tam we Wrocławiu jest Denique na ile sie orientuje....jest tez w pasażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaczkowskaaaa
ja tez nigdy nei byłam, ale to chyba nie ejst wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclammojemiasto
Hehehe no pewnie ze nie wstyd:). Jedne chodza do denique a inne wolą kosmetyczki-solistyki i każdy korzysta z tego co mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep34
www.klinikaurody.net.pl link do strony swietnego gabinetu kosmetycznego ;) warto się wybrać, zrelaksować i odprężyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajną ofertę proponuje nowy salon www.manicurepedicurewroclaw.pl . Można tutaj zrobić klasyczny manicure i pedicure (także z malowaniem paznokci), manicure hybrydowy lub zdecydować się na naniesienie na paznokcie dowolnej grafiki (gabinet posiada specjalną drukarkę, która pozwala niemal błyskawicznie przenieść wybraną grafikę na paznokcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandaPanda
Z czystym sumieniem polecam Klinikę Anna Pikura tutaj możesz poczytaćhttp://annapikura.com/kosmetologia_zabieginadlonieistopy.html Miałam robiony Shellac. Pani kosmetyczka była delikatna i po manicure nie miałam stanów zapalnych wokół paznokcia, które zdarzały mi się w innych salonach. Ceny jak na Wrocław przyzwoite. Salon jest w centrum więc dojazd pierwsza klasa :) Samochód możesz zostawić na parkingu w Dominikańskiej... to praktycznie po drugiej stronie ulicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena30
Polecam gabinet kosmetyczny Wyspa Piękna, wyjątkowe miejsce, gdzie na pewno troskliwie się Tobą zajmą i wyjdziesz usatysfakcjonowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×