Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

manicure i pedicure za 50 zł warszawa

Polecane posty

Gość gość

jestem w koszmarnym stanie finansowym, mam 3 osoby na utrzymaniu a mąż stracił pracę. Ponieważ jestem manikiurzystką chętnie dorobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietny pomysl! I jak tanio! Szkoda, ze tak daleko mieszkam.. Zycze wielu klientek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę mieć więcej klientek za mniej zl niż mniej klientek za więcej zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robi Pani hybrydowy i jaki koszt? dojeżdza Pani czy trzeba dojechać i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hybrydy nie robię :( ale mam w planach mieszkam na Bemowie i dojadę do klienta w rozsądnej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzebza
a ja mam delikatne pytanie Od lat zmagam sie z grzybica pazmokci u nog, wlasciwie chodzi tylko o te najmniejsze paznokcie. Leki i nie pomagaja, Na oko tego za bardzo nie widac, bo je spilowuje prawie do zera, no ale pedikiurzystka pzreciez zauwazy. Wstydze sie isc do pedikiurzystki. Slyszalam,ze jest tzw pedicure leczniczy ale czego on wlasciwie dotyczy? czy scierania piet, czt takich nieciekawych paznokci tez? Do kogo moge isc z takimi paznokciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z grzybicą to tylko do dermatologa, żadna rozsądna kosmetyczka nie podejmie sie zabiegu. Nieleczona grzybica prowdzi tylko do pogorszenia stanu...tego nie da się przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedikiur leczniczy to taki który kasuje wszelkie odciski, modzele czy wrośnięte paznokcie. z grzybicą trzeba iść do lekarza dermatologa, tak jak napisała osoba powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja ostatnio robilam manicure tutaj www.cortedelsole.pl/dla-dloni/ moge polecic, bo oprócz tego maja salon fryzjerski i z tych uslug tez korzystam :) takie 2w1 haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Extravaganza Wy-SPA Urody i zawsze wychodzę stamtąd zadowolona i z pięknymi paznokciami. Ceny też nie są zbyt wygórowane patrząc na jakość:)Bardzo fajne i klimatyczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie bywałam wiele razy na manicure i według mnie najlepszą robotę zrobili mi w www.studiopantera.pl świetnie wykonali swoją pracę, byłam bardzo zadowolona z manicure !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy tu chodzi o tradycyjny mani i pedi? Ja ostatnio upodobałam sobie zabiegi z zakresu manicure hybrydowy i pedicure hybrydowy. Trochę droższa wersja, ale na profesjonalne wykonanie w http://pedicurebar.pl warto się zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markusiak
Odsyłam tutaj - http://www.bellisana.pl/s-manicure-pedicure,4,23,43.html Takiej stawki raczej nie uraczysz, ale spodziewaj się, że przynajmniej będzie jakościowo, a głównie przecież o jakość w tym wszystkim chodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najprędzej zdecydowałabym się żeby pójść jednak do gabinetu Dermki http://www.estetyka.dermikasalony.pl/ koleżanka ta była kilka razy i mnie namawia, mówi że najlepszy gabinet w Warszawie jeżeli chodzi o kosmetykę, robią też sporo ciekawych zabiegów z medycyny estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam szczerze Studio Tamka, poza pedicure i manicure mają też solarium i salon fryzjerski. Korzystam już kilka lat i zawsze jestem bardzo zadowolona, a już wieeele fryzjerów w Warszawie sprawdziłam, Tamka wygrywa zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×