Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liwkaaa2599

MARINA KARINA KASJANA.... JAKIE IMIĘ DLA CÓRECZKI

Polecane posty

Gość Liwkaaa2599

Witam. Jestem w drugim miesiącu ciazy. Dla chlopca już wybralismy imię , dla dziewczynki nie. Wachamy się pomiędzy tymi: Marina Karina Kasjana Wiwiana Sabrina Julietta. Mi najbardziej podoba się Karina a mąż jest za Juliettą. Jak myślicie które najlepsze? Może znacie inne nietypowe imona? Dodam jeszcze że zarówno ja jak i mąż lubimy tego typu imona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki żarcik? Żulieta czu julieta czy może dżulieta będziecie wołać? A Marina to może Marina Mokotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Hermenegilda, Helga, Brunhilda, Gunhilda, Kauzypea, żeby było dziwniej a w przyszłości dla dziecka bardziej śmiesznie w szkole! Oczywiście dziecko na pewno wam w przyszłości podziękuje za przecudne imię, z którego śmieje się cała szkoła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julietta nie jest nietypowe. Julek teraz od groma, będzie 5ta Julka w klasie i to naprawdę marne pocieszenie, że będzie to Julka od Julietty a nie od Julii. Karina może być, ale jak to zdrabniać? Sabrina to się tylko z jednym kojarzy. Marina to przystań. Chyba najlepsze to Wiwiana. Osobiście bym rozważyła Helenę albo Lidię. A jakie macie dla chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co Marina? Maryna daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwkaaa2599
Heh no poprostu szkoda slów. Jak można być takim? Mogłam się tego spodziewać że będą tu takie głupie dziewczyny które potrafią tylko krytykować! Nie widzę złych skojarzen z tymi imionami, a córce będą się podobać bo są bardzo ladne. Znam pewną Lorette obecnie ma 8 lat i nikt się z niej nie wysmiewa. Wogule nie ma problemu. Wy chyba nie potraficie docenić a nawet zauważyć piękna imion!. Co niby jest dziwnego w tych imionach? Nie to co Lenki Amelki itp. Bo tego już zawiele. Po co wogule piszecie? Chcialam uslyszec pozytywnych komentarzy. A co do imienia chlopca wybralismy Kaspian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym była dzieckiem mamy która pisze wogule to chciałabym się nazywać Rzaneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Karina i jestem bardzo zadowolona :) Już nie raz dziękowałam mamie za ten wybór :) Mam 32 lata i jak byłam w szkole sredniej to moje imię budziło zdziwienie ale z czasem było coraz mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan :o Kasjana :o Wiwiana :o Julietta :o masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaspian miało byc :D głupia autokorekta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
"wogule" to masz rację autorko :P zgadzam się, że argument z wyśmiewaniem w szkole to jakiś debilizm, ja nie słyszałam alby ktoś się wyśmiewał kiedykolwiek, to takie pierdzielenie dorosłych, a miałam w szkole Almę, Alfreda, Konstantego i Gniewka w latach 90-tych wszystkim te imiona się osłuchały i nikt nikomu nie dokuczał. Fakt niezbyt mi się te wybrane przez Ciebie imiona podobają z wyjątkiem Mariny :) bardzo dźwięczne, stare imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina albo Julietta, Sabriba choc mi najbardziej podoba sie Karina. znam kilka doroslych Karin, same piekne dziewczyny a to imie pasuje do nich idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARSJANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina najladniejsze z tych zo podalas, mi sie nie podobaja takie imiona ale jesli juz z takich dziwnych wybierac to moze: Lea, Simona, Kalina(podobne do karina tylko delikatniej brzmi), Iga, Konstancja, Miriam, Meriem, Abigail (czytaj: Abigejl), Malina (niektorzy sie dziwia ale jest takie imie bo znam jedna Maline xd) Kora, Nela, Sofia, Lena, Matylda, Noemi Mam nadzieje ze cos wybierzesz :) mi sie podobaja rosyjskie imiona np. Natasza, Katia itp xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega dziwne sa wszystkie karnina -stare i niemodne.Marina 0to przezwizko nie imie/ jULIETTA-TAK SE MOWI NA KOBIETE CO NADUZYWA ALKOHOLU ZULICA INACZEJ ZULLIETTAA -TY TEGO NIE SLYSZYSZ??nie badz na sile oryginalna bo narobisz klopotu. nie jestemz a oliwkami julkami i amelkami nikolkami/ale troche gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córkę Lenkę i jak dotąd poznałam tylko jedną koleżankę córki o tym imieniu. Wcale nie jest to popularne imię a piękne. Moja nie jest już dzidziusiem, jest poważną Leną i drażni mnie kiedy czytam jakie to imię oklepane, bo wcale tak nie jest! A sama nazywam się Julia, teraz rzeczywiście imię popularne, ale za moich czasów byłam jedyna w LO gdzie uczyło się kilkaset osób. Za to Anek w klasie miałam 6. Z wymienionych przez Ciebie wybrałabym Karina. Jeżeli mogę coś doradzić to nazwij tak, że by czytało się i pisało tak samo. Żeby nie kaleczyli imienia dziecka od pierwszej przedszkolnej listy obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćan
im wieksza patologoa w rodzinie tym "wykwintniejsze" imiona dzieci. dlaczego?- bo ci, ktorzy nie maja czym zablysnac, chociaz imieniem chca sie wyroznic. pracuje w MOPS i ta teoria sprawdza sie w 100%- im rodzina biedniejsza, im mniej wyksztalcona, im sytuacja bardziej zkomplikowana tym imiona dzieci bardziej wyszukane. proponuję dla dziewczynki: kwiteria, iluminata, dla chlopca: myszon, żyraf podobaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja bym wybrała Sabrine, fajne. Oczywiscie z imion podanych przez Ciebie, mi sie inne imiona podobają np Adrianna albo Eliza. Co do Lenek, jak tu któraś mama pisała, wg mnie bardzo oklepana imię, zwłaszcza w roczniku mojego syna - 5 Lenek w jednej grupie przedszkolnej było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A toż to prowo ! Kasjana najlepsze . Jak to zdrobnić / Kasjanka ? Kasja ? Imię dla samicy rotweilera a nie dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marina to port jachtowy, a imię nieszczególnie dobrze się z tym kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A toż to prowo ! Kasjana najlepsze . Jak to zdrobnić / Kasjanka ? Kasja ? Imię dla samicy rotweilera a nie dziecka . xxxxxxxxxxxxxxxxxxx a po co zdrabniać? Czy te wszystkie zdrobnienia tak pięknie brzmią? W mojej rodzinie nikt nie zdrabnia imion, każdy przedstawia się pełnym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Karina najładniejsze i normalne imię sporo jest dziewczyn o tym imieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój z tą wiwieną co to ma być? Vivien !!! to rozumiem , jak nie polskie to tylko w oryginale a nie jakies udziwnienia-spolszczenia typu dżesika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabrina wszystkim chłopom kojarzy się tylko z jednym: Wielkimi cycami w basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Karina najładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina ladne, ew. Marina, reszta jakas dziwaczna, zwlaszcza Kasjana.co do nietypowych-kolezanki maja dorosle corki, jedna Inez, druga Zaklina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×