Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Estercia00

Markowe ubrania

Polecane posty

Gość Estercia00

Nie wiem czy tylko ja jestem taka głupia, że nie kupuję ani sobie, ani dzieciom(1,5,10lat) ubrań na żadnych allegro, ani nawet w normalnych sklepach osiedlowych czy też Lidl, Tesco tylko po gacie i wszystko inne lecę do galerii. Uwielbiam tam kupować, są takie fajne ciuszki dziecięce. Moi synkowie mają stamtąd wszystko, bez wyjątku. Czy to jest nienormalne? Czy ktoś też kupuje w sieciówkach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w klubie! Mój 5 miesięczny synek ma ciuchy tylko z Nike i Adidasa. Ma taki extra czarny komplet -dresik i bluze z Adidas Chile-uwielbiam go w tym. Mam tak jak ty,że nie kupie ciucha byle gdzie.Najczęściej przez internet,bo nie zawsze mam czas po sklepach chodzić,a na necie mają boskie ciuchy,ktorych często nie ma w sklepach. Tydzień temu kupiłam mu Air Maxy czarno niebieskie.Śliczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
air maxy dla 5-miesiecznego dzieciaka - niezbędne:D dresik z paskami? buty przydadzą mu sie do wystawania pod blokiem z innymi dresikami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy ciuchy z sieciówek są markowe? ;> Kupuję i w internecie i w sieciówkach i w butikach, tesco, lidlu - nie ograniczam się ani co do sklepów, ani marek, ani granic naszego kraju - nuda mi nie grozi pod tym względem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak kupuję i też mamy Air Maxy ( 10 miesięcy) ;) chociaż moja starsza córka mówi, że już robię z niej przyszłą maniurcę ( to takie dziewczyny z gimnazjum, które mają pełną tapetę, najczęściej air Maxy podróby, skórzaną kurtkę, dres , no ogólnie taka tandeta). Ja jednak ubieram ją tak żeby wyglądała jak z magazynu, bo tak mi się podoba i nikt mi nie zabroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwoje dzieci i kupuję w smyku, H&M, C&A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko- dresik wymiata, hehehe:) Ej, dziunia, dziunia, wstydziłabym się tak dziecko ubrać:) Co do ubrań- kupuję tam, gdzie znajdę coś fajnego- może być lumpeks, może być sieciówka, allegro, ale generalnie tak potrafię dzieci ubrać, że nawet w ciuchu za 10 zł odpowiednio dobranym z innymi, potrafią wyglądać stylowo- każdy pyta skąd biorę pomysły na stylizację- grunt to dobry smak (aaaa, lumpeksy uwielbiam, kupiłam tam już tyle "perełek"- zwykle właśnie dla dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stać cie to kupujesz. jak ktoś nie ma to kupuje z odzysku albo na bazarku. A takie gadanie że na targu ta sama jakość to między bajki można włozyc, przed chwilą na jakimś topicu przeczytałam że na bazarze to samo co w smyk-u tylko bez metki smyka... maja ludzie wyobraźnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 Wstydziłabyś się ty ubrać dziecko za 10 złotych,litości.Wole dresy i air maxy niż szmaty za 10 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 Nie brzydzisz się założyć dziecku ubrania po innym dziecku z tego lumpeksu?? Ja bym nie mogła.Fuj Nie wiedziałam,że w Polsce jeszcze są lumpeksy,myslalam,że to już dawno zniknęło,ale jak widać u was w Polsce dalej bieda ahhhhhh,smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;41- różnica polega na tym, że moje dziecko w ubraniach z lumpeksu (nie tylko of course) wygląda jak z sesji modowej, a Twoje w dresiku jak z bazaru lub spod klatki:) Mamunia oczywiście blond platyna+ białe kozaczki+ tipsiki- zgadłam???:) Dla mnie Wasz styl to styl wieśniacki- sorry, nic nie poradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w ciazy i kupuje w lumpeksie dla melego ciuszki, mam nawet wspomniany przez Was dresik "z adidasa" i jest niezniszczony NIC a dalam 15zl. Trzeba myslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:06 ojojoj, taaaaak, klepiemy straszną biedę i ubieramy się w lumpeksie za 3 zł m-cznie. A Ty z Mediolanu tem swój pościk nabazgrałaś? Smutny to jest Twój ograniczony umysł....... cóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:30 jak z sesji modowej z lumpeksu? o matko...Hahahaaaaaa Nie zgadłaś,akurat jestem brunetką i tipsów nigdy nie nosiłam,białych kozaczków również-tak to wy się w Polsce ubieracie! Wole moje dziecko w markowych ciuchach niż z lumpeksu śmierdzące,znoszone,w które inne dzieci srały i pierdziały,a Wy to teraz swoim zakładacie-PORAŻKI JESTESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolekacja Adidas Chile to nie jest zwykły dres,jak te co noszą te łysole,to dres z charakterem,stylem,ale co wy lumpeksiary możecie o tym wiedzieć skoro stać was tylko na brudne i sciorane ubranka po innych.Air Maxy dają wygode w czasie chodzenia dzięki poduszce,a nie jakieś szmatkowe butki w których po kilku krokach nogi bolą.Mi zależy na moim dziecku i chce żeby było mu wygodnie jak zacznie chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:04- ograniczona jesteś i to bardzo, do tego słownictwo, no wypisz wymaluij- DZIUNIA z dzieckiem- małym "blokersem". Wyobraź sobie, że ubieram dziecko w coccodrillo, 5-10-15, smyku, H&M itd, ale kupuję rzeczy bez względu na firmę, a jedynym kryterium jest to czy mają fajny styl. Równie dobrze fajne rzeczy znajdziesz w osiedlowych sklepach z ubraniami, a także w lumpeksie wyobraź sobie. I nie, nie kupuję zużytych rzeczy, tylko takie, które nie noszą śladów noszenia, a uwierz mi, można takie "perełki" znaleźć, ale do tego potrzeba trochę wyobraźni i wyczucia smaku:) Dziwne, że inne matki zawsze wypytują gdzie takie fajne rzeczy kupiłam:) (co do butów, to moje dzieci butów używanych nie nosiły nigdy i też stawiam na jakość, bez przesady) Tylko ja zawsze miałam wyczucie stylu i nie biegnę ślepo do sklepu adidasa jak Ty, bo woooooow, taaaaaka firma:) Zdania nie zmienię, Twoje dziecko zapewne wygląda jak młody blokersik:);) Moje za to co rusz ktoś zaczepia, że są świetnie ubrane. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż sobie wygooglowałam tą Twoją kolekcję adidas chile;) I Ty uważasz, że to fajne??? Znaczek adidasa aż bije po oczach, dres błyszczący jak psu...... Sorry, niuńka, ale nie dogadamy się w kwestii fajnego ubioru dzieci, skoro dla Ciebie jest to super ubranie:);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ubrać dziecko w dres adidasa to obciach,no chyba że idzie pobiegać i nie ważne ze kosztował nawet 500 zł,ja dziecko ubieram w zarze,h&m,wójciku,next ale mała ma również ciuchy z tańszych linii projektantów jak ralph lauren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dresiki Adidas Chile to jakieś okropieństwo jest przecież:o jak można malutkie dziecko w coś takiego ubrać i jeszcze z tego powodu się wywyższać.Widać dziewczyno, że gustu to Ty nie masz.Dla mnie ciuszki Adidasa czy Reeboka czy Nike są na siłownię, na jogging a nie do chodzenia na co dzień :o Córka ma pół roczku i ubieram ją w Zarze, Benettonie, HM, Carter's czy KappAhl-Newbie.Mam nadzieję że widzisz różnicę w stylu - wsiurski dresik Adidas Chile (ojjj byle tylko Adidas) kontra firmy które wypisałam. W lumpeksach nie kupuję, ale wiem, że czasem można tam znaleźć coś na prawdę super:) moja ciotka czasem nam podrzuca jakieś "perełki" i jeśli mi się coś podoba to jak najbardziej biorę a niektóre rzeczy są ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dres jak z folii z różowymi i złotymi paskami jest śliczny? Ło matko. Choc akurat wydaje mi sie, że wpisy tej paniusi od dresika i air maxów to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraj maxy dla dziecka? Poczytaj pusta głowo o odpowiednim obuwiu trochę. Bo lans na znaczek nike Twoje dziecko może przepłacić wadą postawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam kupować ubrania dla córki w C&A ale nie w polskim tylko tu w holandii gdzie mieszkam. Praktycznie wszystko tu kupuje, no i lubię jeszcze w primarku kupować - badziewie okropne ale ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko, moja córka też ma dresowe spodnie, ale z zary, są wygodne i je lubi, wygodniej w nich niż w dżinsach, choć dżinsy też nosi. Ja sobie i mężowi kupuję tylko w galeriach, dziecku czasem na domowych wyprzedażach, ale nis mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"od kiedy ciuchy z sieciówek są markowe? ;>" - :D wiedzialam, ze zaraz jakas dziunia sie bedzie srała ze sieciówki nie sa markowe;D w takim razie przeczytaj sobie definicje słowa "marka" w internecie np i naucz sie znaczenia tego słowa;) sieciowki niby nie sa "markowe" a i tak sporo ludzi nawet na srednim poziomie nie stac, zeby kupowac tylko w galeriach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieciówki są markowe, ale to tanie marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio moja mama powiedziała, że nie sztuka ubrać dziecko ładnie i drogo, Sztuka ubrać ładnie i tanio. Wielki Szacunek dla tych drugich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wiem co Was tak boli w tym Tesco. Ceny praktycznie takie jak w h&m, czy c&a. Jakość ubranek bardzo dobra. Ja kupuję właśnie w takich sklepach. Oprócz tego w lidlu jak coś trafię (bo nie biorę udziału w tych bitwach o ubranka), często z primarku. I używane też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigaaa
Ja też moją córeczkę stroję w markowe ubrania, ale głównie z USA. Są o niebo lepsze niż te dostępne u nas... Zamawiam albo ze sklepów internetowych tych marek, albo http://gabciuch.pl/ i http://gabciuszek.pl/ (jakiś czas temu znalazłam te internetowe SH) Polecam Wam marki takie jak carter's, GAP, Old Navy, Justice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×