Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda kobieta

Marzę o dominującym mężczyźnie..

Polecane posty

Gość mloda kobieta

Gdzie mam znaleźć takiego. Chcę być w związku tylko z takim. Tylko takiemu chcę się oddać i tylko taki nauczy mnie seksu. Ale gdzie mam go znaleźć. Nigdzie nie ma kogoś takiego, ktorego szukam i pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj Wilka na Ero. Weźmie Cie od tyłu nie pytając o zdanie i zerżnie porządnie aż popuscisz kupe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****ly jak dostaniesz w łep od alkocholika to ci sie odechce zreszta kobietom niedogodzi nigdy lepiej bez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
Dominujacy to od razu alkoholik? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dominujacy facet ktory nie jest c***a jak p*****ly z kafe jest na 100% alkoholikiem lejacym zone po mordzie i ****ajacym sie ze wszystkim co na drzewo nie ucieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
uwielbiam gdy mnie bije penisem po twarzy i krzyczy ty dzifko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom a ja taki nie jestem :)jestem soba i wsumie mi dobrze zaczyna byc bez kobiety wzasadzie to sensu niema tylko kłopoty zwami starac sie cos napisac poco sie starac gadac zwami skoro sie zwami nieda pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co piszesz mamejo? :D autorka czeka na opinie od normalnych osob a nie na gorzkie zale niedoj******h nieudacznikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
To poprzednie to oczywiscie podszyw. Ciagle spotykam roznych mezczyzn ale zaden nie sprawia wrazenia dominujacego. A ja o takim tylko marze. To chyba mozna wyczuc, czy jtos lubi dominowac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w p****lach to kobiety dominują .. Facet siedzi na łózku , kobieta ciągnie po same kule , a czasem nawet z kulami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam to w d***e coty chcesz , ogulnie ujmujac jak chcesz sie puszczac to twój wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
na 60 facetów , z którymi spałam tylko jeden był dominujący ale za to biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh a ja jestem prawiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
Od dawna mialam takie przeblyski ze podobaja mi sie zdecydowani konkretni a teraz jestem pewna ze chce dominujacego mezczyzne i tylko o takim marze i z takim chce sie zwiazac. Niestety do tej pory nie spotkalam takiego. Tylko jeden wydaje mi sie taki byc ale jest zajety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
Sa tu jakies kobiety ktore maja dominujacych mezczyzn? Zastanawiam sie czy to od samego poczatku od momentu poznania jest widoczne u mezczyzny. Czy moze z czasem facet sie rozkreca im blizej sie poznajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym by mój facet mną szarpał jak kibol krzesełkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chodzi ci o dominacje w seksie?ja znam taki ideał marzenie moje ale zonaty jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
W seksie i w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dominujący i bardzo lubie uległe 😘 ale pewnie znajomosci z netu Cie nie interesuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
No wlasnie znajomosci z netu nie za bardzo, ale caly czas sie zastanawiam jak spotkac dominujacego mezczyzne, ktory to lubi i ma ti we krwi a nie bedzie chcial byc taki by mnie uszczesliwic. Ja wcale nie jeetem potulna jak owieczka ale wydaje mi sie ze odpowiedni mezczyzna moglby mnie przyteperowac i chcialabym zeby mnie zdominowal. To musi byc mezczyzna o silnej osobowosci bez watpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój jest dominujący. nie od razu to widać. jak się uprze - nie ma bata, musi być tak jak on chce... :o naczytałaś się za dużo harlequinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko o tych 60 facetach to mu nie wspominaj, mi jak jedna powiedziala - dominik w tym lozku mialam 30 facetow, to wydusilem z siebie jedynie - mam nadzieje ze nie jednoczesnie :D a taka spokojna sie wydawala, szara myszka kurde :D hahahaha pozdro w ogole jak to czytasz :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też jest dominujący. Mam 21 a on 34 jesteśmy razem 3 lata ale uważaj często dominacja w łóżku oznacza dominację w życiu normalnym. Mój facet nie potrafi przeprosić np. Ale ta druga cecha wyszła dopiero po jakimś czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
Napisalam przeciez ze oddam sie tylko takiemu mezczyznie dlatego ze tylko taki typ mezvzyzn mnie kreci i tylko w takim moge sie zakochac. chodzi mi o prawdziwie mocny charakter. Osobiscie kam dosc silna osobowosc ale pozadam mezczyzny ktory bedzie dominowal i mnie oniesmieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w związku z dominującym mężczyzną i nie wyobrażam sobie być z kimś innym. Gdy go poznałam to był bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem, wyczuwałam jego siłę ducha. Bardzo dobrze się z nim czułam, mogę do dzisiaj rozmawiać z nim o wszystkim, os pierwszych chwil czułam się tak jakbym go znała od zawsze. Właśnie na kogoś takiego czekałam, on był ciągle obecny w mojej głowie odkąd pamiętam. Właśnie taki mężczyzna silny (również fizycznie), opanowany, opiekuńczy, troskliwy, ale też chłodny i zdystansowany, Potrafi w moment sprowadzić mnie na ziemie gdy bujam w obłokach co w pierwszej chwili wydaje mi się przykre, ale potem dochodzi do mnie, że jest mi to potrzebne i on to robi z troski o mnie. A w łóżku....... mmmmmmm robi ze mną wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
Hmm no to pozazdroscic. Interesuje mnie to gdzie u jak szukac takich mezczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkac mozesz wszedzie, nawet w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kobieta
Wiecie gdzie w necie moge spotkac takich mezczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie chcesz znajomości z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×