Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza155

Marzę o młodszym rodzeństwie...

Polecane posty

Gość Zuza155

Od razu mówię iż jestem nastolatką. Za parę dni będę miała 15 lat. Od kilku bodajże 3 lat marze o młodszym rodzenstwie. Mam starszego brata ma 17 lat, ale pomimo tego czuje się samotna i brakuje mi śmiechu i radości w moim życiu. Moja przyjaciolka ma roczna siostrę i gdy widzę je rażem az łza mi się w oku kręci. Moja mama ma 37 lat. Wiem że nie jest zbyt mloda, ale wiem także że chce dziecka. Gorzej jest z tatą. Jest uparty, i pewnie nie chciałoby mu się zmieniać pieluch lub wstawać w nocy. Tylko że to moje marzenie. Nie wiem co robić, co.im powiedziec. Prosze o pomoc. To dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekłuwaj gumki iglą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodz swoje i daj do wychowania rodzicom ;) wkrecaj dzieciakowi, ze jest twoja siostra/bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob sobie sama bachora. Pomysl o swoim ojcu egoistko, dlaczego on ma cos robic wbrew swojej woli bo ty chcesz? bachor to nie zabawka, a c***ewnie zaraz sie odechce bo masz gowno w glowie, i zachcesz pieska zamiast siostrzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam, ze bedac dzieckiem marzylam o tym samym. Kocham male dzieci i zawsze chcialam miec rodzenstwo. Niestety nie bylo takiej mozliwosci wiec zrobilam sobie swoje dziecko! Mialam 19 lat i bylam najszczesliwsza na swiecie. Corka jest dla mnie wszystkim mamy swietny kontakt, luzny, partnerski. Ma 11 lat obecnie a ja znow jestem w ciazy. I jest wspaniale!!!:) nie masz w rodzinie zadnego malucha ktorym moglabys sie zajac? Ja bawilam kuzynke, pracowalam tez jako opiekunka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaa mialam starsza siostre i jak mialam 13 lat to urodzil nam sie brat i to bylo najlepsze co nam sie przydarzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza155
Czemu niektórzy z was tacy są?! To źle że mam takie a nie inne marzenie? Czy ja mówię że nie zależy mi na szczęściu radzicow? Zależy i wiem że byłabym świetną starszą siostrą. Uwielbiam wręcz kocham dzieci. Mój tata hmm.... Dzisiaj mama mi mówiła że bawił się z moim znaczy naszym psiakiem z ponad 2 godziny. Mama ciągle wraca do tematu o dzieciach przy tacie,on tylko jej słucha ale nie mówi nic od siebie. Może i chciałby dziecko tylko że realia go odstraszaja. Nie wiem tego. Nie mam w rodzinie niemowlaka. Kuzynka jest rok młodsza ode mnie a kuzyn idzie na studia. Moja rodzina jest mała, ale nic na to nie poradzę. Wiecie co jesteście bezczelni pisząc że mam zrobić sobie dziecko! Nigdy w ten sposób niemyskslam i nie zamierzam! Chce poprostu rodzenstwo tylko nie wiem jak wytłumaczyć to rodzicom....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja o powiększeniu rodziny należy do Twoich rodziców. Rozumiem, że bardzo chciałabyś mieć młodsze rodzeństwo, ale nie powinnaś na nich naciskać, lecz uszanować ich (lub taty) podejście. Jest to wielka odpowiedzialność i oboje muszą być w 100% przekonani, że tego chcą. ___________________________________________ www.pomocwkrakowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×